Ziraat Bankası kredi kartı borçluları için kredi faiz oranını açıkladı Son Dakika Haberleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan kredi kartı borçluları için Ziraat Bankası'ndan kredi müjdesi vermişti. Ziraat Bankası da kredi kartı borçları için kredi faiz oranlarını açıkladı

Ziraat Bankası kredi kartı borçluları için kredi faiz oranını açıkladı Son Dakika Haberleri

İşte Ziraat Bankası'nın o açıklaması:

Ziraat Bankası, kredi kartı borçlarını ödemekte zorlanan müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte yeni bir uygulama başlatmıştır. Uygulama, Ziraat Bankası’na kredi kartı borcu bulunan müşterilerin yanı sıra diğer bankalara kredi kartı borcu bulunan ve ödeme güçlüğü çeken vatandaşlarımızı da kapsayacaktır.

Birleştiren İhtiyaç Kredisi ile bireysel müşterilerimize Bankamızdaki ve diğer bankalardaki kredi kartı borçlarını; gelirlerine uygun ödeme planı altında, uygun koşullarda birleştirme imkânı sunulmaktadır. Söz konusu ürün ile gerek Ziraat Bankası müşterilerinin, gerekse diğer banka müşterilerinin borçluluk düzeylerinin dengelenmesi, finansal yapılarının daha sağlıklı ve yönetilebilir hale getirilmesi amaçlanmaktadır. Birleştiren İhtiyaç Kredisi; kredi kartlarına uygulanan aylık faiz oranlarından çok daha uygun şartlar ile 24 aya kadar aylık %1,10 ve 60 aya kadar aylık %1,20 faiz oranlarıyla müşterilerimize sunulmaktadır. 

31 Aralık 2018 tarihi itibariyle nakit avans kullanılması veya kredi kartı harcaması nedeniyle kart borcu ödeme güçlüğü yaşayan veya gecikmede olan vatandaşlarımızın üzerindeki anapara ve faiz yükü Birleştiren İhtiyaç Kredisi ile azaltılarak uygun vade seçenekleri ile kredi kartı borçları ödenebilir hale getirilecektir. 

Birleştiren İhtiyaç Kredisi başvuruları Şubelerimiz aracılığı ile yapılabilecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2019, 09:07YORUM EKLE
YORUMLAR
SELİMCAN
SELİMCAN - 3 ay Önce

ÜLKE ÇAPINDA KONKARDOTA VE KREDİ YAPILANDIRMALARI HAD SAFHADA,MÜTHİŞ BİR LİKİDİTE SIKINTISI VAR.EKONOMİNİN CANLANMASI VE PİYASAYI CANLADIRMAK İÇİN,SEÇİMDEN SONRA İMF'NİN KAPISINI ÇALMAK FARZ OLDU,DİYE DÜŞÜNÜYORUM.SAYGILARIMLA.

vhki
vhki @SELİMCAN - 2 ay Önce

İMF'DEN DEĞİLDE KATAR'IN ŞEYHİNDEN ALIRIZ..ZATEN BATIYI ARAPLAR İSTİLA ETTİ.DURMAK YOK YOLA DEVAM....

Türker akbulut
Türker akbulut - 3 ay Önce

İmf demek teslim olmak demek onun yerine

saglıkçı
saglıkçı - 2 ay Önce

bu haberinde dogru olduğuna inanmıyom.altından kimlir ne oyunlar çıkacak.vatandaşın lehine deil aleyhine çıkacak.vatandaşı her zaman olduğu gibi yine kandırma yoluna gidiliyor,seçimlerdede biz sizi kandıracaz inş.bu arada hakkımm haram olsun

SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması