MEDULA Daire Başkanının görevden alınacak olmasına tepki

Yıllardır Medula sistemine 7/24 emek vererek problemsiz olarak çalışmasında emeği olan görünmez kahraman, SGK Sağlık Yazılımları Daire Başkanı Nezire Özlem Ergün'ün görevden alınacağı haberleri sektörü ayağa kaldırdı.

MEDULA Daire Başkanının görevden alınacak olmasına tepki

Sağlık sektörü, SGK Hizmet Sunumu Genel Müdürlüğü Sağlık Yazılımları Daire Başkanı Nezire Özlem Ergün'ün görevinden alındığı haberleriyle çalkalanıyor.

Whatsapp üzerinde kurulan bir çok gruba üye olarak Medula sisteminde oluşan problemleri öğrenen ve ekibi ile birlikte anında müdahale eden ve Medula sisteminin problemsiz çalışmasında büyük emeği ve gayreti olan Daire Başkanı Özlem Ergün'ün görevden alınacağı haberleri sektörü özellikle, Özel sağlık sektörünü, dernekleri harekete geçirdi. 

Birçok kurum ve kurum çalışanı Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığını ve Sosyal Güvenlik Kurumunu faks ve mail yağmuruna tuttu. Sosyal medya ve Whatsapp grupları üzerinden birbirini haberdar eden, fedakar daire başkanına vefa ve desteklerini göstermek isteyenler yoğun bir çalışma içine girdi.

Sağlık Yazılımları Daire Başkanı Nezire Özlem Ergün'ün problemleri çözmek için gece gündüz aktif olduğu Whatsapp'taki yazışmalarından örnekler;

image-1.jpg

whatsapp-1.jpg

 

whatsapp-2.jpg

 

whatsapp-3.jpg

 

whatsapp-5.jpg

 

whatsapp-6.jpg

sağlık aktuel
YORUM EKLE
YORUMLAR
hepsini alın görevden
hepsini alın görevden - 2 ay Önce

hepsini alın görevden bir temizlik lazım hepsi yatıyor çalışan yok adam daire başkanı kendini bakan zannediyor sen memursun be adam daire başkanlığı sınavını kazandın mı da orda oturuyorsun referansla daire başkanı ol oh yan gel yat arpalık

Burak
Burak @hepsini alın görevden - 4 gün Önce

Daire başkanlığı sınavı diye bir sınav yok ki zaten. Türkiye'deki bütün devlet kurumlarındaki bütün daire başkanları referanslı zaten, istinasız net söylüyorum. Ancak bir kişiyi tanımadan etmeden neye göre adam kendini bakan zannediyor, hepsi yatıyorlar gibi yorumlar yapabiliyorsunuz merak ettim? Neyini gördüyseniz söyleyin, spesifik bir örnek verin. Öyle boş boş çamur atmayın.

Mahir
Mahir - 2 ay Önce

Birinin görevden alınması (ne kadar hizmet ederse etsin) konu olmamalı devlette. Zaten sistemi düzgün kurduysa gitmesinden sistem etkilenmez. Sistem etkileniyorsa zaten doğru yapmıyordur. Devlete hizmet eden kişi koltuğunu değil işini sahiplenir.

SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması