Hastane asansörü çakıldı, doktorun bacağı kırıldı

Hastane asansörü çakıldı, doktorun bacağı kırıldıMuğla Sıtkı Koçman Üniversitesi (MSKÜ) Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde asansör 2 kat düştü. Asansörde bulunan 7 kişiden Kardiyoloji Uzmanı Doç. Dr. Murat Biteker'in bacağı kırıldı, diğer kişiler olayı yara almadan atlattı. Ameliyatına karar verilen Doç. Dr. Biteker'in 3'üncü kata çıkarılması için sedyeyle bindirildiği asansör de arızalandı. 15 dakika mahsur kalan Doç. Dr. Murat Biteker, başka asansörle kata çıkarılarak ameliyat edildi.
YORUM EKLE
YORUMLAR
İSG UZMANI.
İSG UZMANI. - 3 ay Önce

MUĞLA GENEL SEKRETERLİĞİ ZAMANINDA HER HASTANEYE İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ BİRİMİ KURULMUŞTU. KURULLAR OLUŞTURULUYOR, RİSK ANALİZLERİ YAPILIYORDU. A SINIFI İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANI VARDI. İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ GELDİ HER ŞEYİ TARUMAR ETTİ. İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ DİYE BİR ŞEY KALMADIĞI GİBİ A SINIFI İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANLIK BELGESİ OLAN KİŞİYİ DE PASİFİZE ETTİLER. SONUÇ RİSK ANALİZİ YAPILMADIĞI İÇİN ASANSÖR DÜŞÜYOR İKİ KATTAN AŞAĞI. O İNSANLAR ÖLEBİLİRDİ. HANİ HERŞEYİ GENEL SEKRETERLİKTEN DAHA İYİ BİLİYORDUN SAYIN İSKENDER BEY, BU MUĞLADA KAÇINCI OLAY KENDİNE HİÇ SORUYORMUSUN...... UZMAN DİYE EN PASİF KİŞİLERİ ALDIN YANINA ONLAR NE YAPIYOR... KOCAMAN BİR SIFIR...

Hemşire
Hemşire - 3 ay Önce

Eski il sağlık müdürü cihan bey gitti gideli Muğla'da hergün bir vukuat yaşanıyor ve bundan sağlık çalışanları ciddi zarar görüyor. Bu durumu ve yönetimi sorgulamak lazım gibi görünüyor. .

sağlık memuru
sağlık memuru - 3 ay Önce

MUĞLALIYIM, SANIYORDUM Kİ GENEL SEKRETERLİK EKİBİ VE İL SAĞLIK MÜDÜRÜ CİHAN BEY GİDİNCE MUĞLA ÇAĞ ATLAR. ŞU ANKİ EKİBİ GÖRDÜKTEN SONRA ESKİ EKİPTEN ÖZÜR DİLİYORUM, HAKKINIZI YEMİŞİM. ÇÜNKÜ MUĞLA ÇAĞ ATLAMADI, TAŞ DEVRİNE SAĞLIKTA GERİ DÖNDÜ.

WWW
WWW - 2 ay Önce

geçmiş olsun.

SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması