Devlet Hastanesinde kayıt dışı kürtaj yapan doktor tutuklandı

Devlet Hastanesinde kayıt dışı kürtaj yapan doktor tutuklandı

Milas 75. Yıl Devlet Hastanesi'nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. K.K. ile tıbbi sekreter S.D., kayıt dışı kürtajyapıldığına yönelik iddiaların ardından geçen çarşamba günü polis tarafından gözaltına alındı.

Ayrıca Dr. K.K.'nın, bazı hastalara daha iyi muamele yapılması için yakınlarından para istediği de iddia edildi.

Evlerinde gözaltına alınan iki şüpheli, emniyetteki işlemlerinin ardından bugün adliyeye sevk edildi. Dr. K.K. tutuklanırken, S.D. ise adliye kontrol kararıyla serbest bırakıldı.DOKTORUN EŞİ 'İFTİRA' DEDİ

K.K.'nın eşi S.K. ise Facebook hesabından şu paylaşımda bulundu:

"Minicik yüreklerinizin dünyaya gelmesinde yardımcı olan, Milas halkına, hastalarına gerçekten değer veren sevgili eşim ve sekreteri üzerine atılmış haksız bir iftiradan dolayı gözaltına alınmıştır.

Meyve veren ağaç taşlanırmış arkadaşlarım. Buna istinaden beni, doktorunuzu ve sekreterimizi lütfen yalnız bırakmayın.

Eşimin mesleğini hakkıyla yaptığına inanan herkesi, Milas Adliyesi önünde desteğe bekliyorum."
YORUM EKLE
YORUMLAR
Wwww
Wwww - 4 ay Önce

Ne oluyor bu Muğla'da, hani genel sekreterlik kapatılıp il sağlık müdürlüğünde toplanınca çok iyi olacaktı, bu ne denetimsizlik kimi çalışan bilgisayar çalıyor il sağlık müdürlüğünü kundaklıyor, kimi sekreteri ve doktoru uygun olmayan kürtaj yapıyor. Arkadaş bunlar yaşanırken yönetimde olanlar armut mu topluyor, medya haberlerine göre anlamadım gitti.

Fffff ccvvv
Fffff ccvvv - 4 ay Önce

Muğla, son zamanlardaki medya haberlerine dayanarak belirtiyorum, bazı çalışanlar ve denetimsizlikte çizmeyi çoktan aşmış.

Sağlıkçı
Sağlıkçı - 4 ay Önce

Merak ediyorum küçük bir hastane olan Milas devlet Hastanesi'nde bunlar yaşanırken yönetim ne yapıyor, medya haberlerine göre anlaşılan bazı çalışanlar kendi kurallarını koyarsak Muğla'da özgürlüğünü ilan etmiş, ne diyelim pes doğrusu.

ffff
ffff - 4 ay Önce

gelin birde didimi görün tam bir bası bozukluk mevcut denetim namına bişey yok. eczanelerde fahiş fiyata ilaç satısı devlet hastanesi acilinden polikiliniklere hasta satısı daha bir sürü sey

SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması