3 Adet Hemşire Ataması Yapılacak Mayıs

Trakya Üniversitesi'ne hemşire alımı yapılacağı bildirildi. Başvuracak adayların hemşirelik bölümü lisans mezunu olması şartı aranmaktadır.

3 Adet Hemşire Ataması Yapılacak  Mayıs
06 Mayıs 2016 Cuma 05:24

Trakya Üniversitesi'ne sözleşmeli hemşirelik bölümü lisans mezunu 3 adet personel alımı yapılacağı bildirildi. Başvurular ise 3 - 17 Mayıs 2016 tarihleri arasında yapılacaktır.

 Devlet Personel Başkanlığı internet sitesinden yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi:

Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar ile ek ve değişikliklerine göre 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4. maddesinin B fıkrasına göre istihdam edilmek üzere yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmaksızın KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle sözleşmeli Hemşire alınacaktır.

 ARANANILAN KOŞULLAR

 

1- 657 Sayılı Kanun’un 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşımak,

 

2- Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak,

 

3- Nöbet usulü çalışmaya engel halinin bulunmaması,

 

4- Son 1 (bir) yıl içerisinde sözleşmeli personel olarak istihdam edilenlerden, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmemiş olması veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmesini tek taraflı feshetmemiş olmak.

 BAŞVURU ŞEKLİ, YERİ, ZAMANI ve İSTENİLEN BELGELER

 

Adayların bu ilanın gazetede yayım tarihinden itibaren 15 gün içerisinde;

 

1- Nüfus cüzdanı fotokopisi,

 

2- Diploma veya çıkış belgelerinin fotokopisi,

 

3- 2014 KPSSP3 puanını gösteren belge

 

4- 1 adet fotoğraf ile birlikte Trakya Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekmektedir. (Başvuru / Beyan formu doldurtulacağından posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.)

 

KPSS (B) grubu puan sıralamasından sonra alınmaya hak kazanan asıl ve yedek adayların isimleri başvuru bitim tarihinden sonraki üç iş günü içerisinde www.trakya.edu.tr adresinde ilan edilecektir. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

 

Asıl kazananlardan süresi içerisinde başvuran olmadığı takdirde veya aranan şartları taşımadığı tespit edilenlerin yerine yedek adaylardan sırasıyla alım yapılacaktır.

 

Alınmaya hak kazanan adaylar 15 gün içerisinde istenilen belgeleri tamamlayarak Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. Bu süre içerisinde istenilen belgeleri tamamlayarak teslim etmeyen adaylar haklarını kaybederler.

 

 

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.