SGK, denetmen yardımcılığında yedeklerden atama yapacak

Sosyal Güvenlik Kurumu, denetmen yardımcılığı kadrosuna yedeklerden atama yapacak.

SGK, denetmen yardımcılığında yedeklerden atama yapacak
13 Mayıs 2016 Cuma 10:07

SOSYAL GÜVENLİK DENETMEN YARDIMCISI YEDEK ADAYLARININ TERCİH VE ATANMALARINA İLİŞKİN DUYURU

Kurumumuz Sosyal Güvenlik Denetmen Yardımcısı ihtiyacının karşılanmasını teminen, Sosyal Güvenlik Denetmenliği Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde yapılan giriş sınavı sonucu 25/02/2016 tarihinde Kurumumuz internet sitesinde ilan edilmiş olup, sınavı asıl olarak kazanan adayların tercihleri 24-28/03/2016 tarihleri arasında alınmış ve atamaları tamamlanmıştır.

Atama işlemleri sonucu boş kalan kadrolar için yedek adaylardan elektronik ortamda tercih alınmak suretiyle aşağıdaki esaslar çerçevesinde atama yapılacaktır.

1. GENEL AÇIKLAMALAR

1.1. Tercih ve Atamalar elektronik ortamda yapılacak olup, adayların tercih edecekleri il ve kadro sayılarını gösterir liste ektedir.(EK-1)

1.2. Adaylar tercihlerini, 23-25/05/2016 tarihleri arasında Kurumumuz internet sitesi (http://sinavbasvuru.sgk.gov.tr) adresinde yer alan Sosyal Güvenlik Denetmen

Yardımcısı Atama, Tercih ve Bilgi Formunu KPSS puan türüne göre durumlarına uygun şekilde eksiksiz ve doğru olarak doldurmak suretiyle yapacaklardır. Formun eksiksiz ve doğru şekilde doldurulmasından adaylar sorumludur.

1.3. 20 il tercihi yapılabilecek, ayrıca tercihlerine yerleşememe halinde, Kurumca belirlenecek herhangi bir ile atanmayı kabul edip etmediğine dair seçenek mutlaka işaretlenecektir.

1.4. Adayların tercihlerini onaylamalarını müteakip, düzeltme veya değiştirme imkanı olmadığından, tercihlerini onaylamadan önce kontrol etmeleri gerekmektedir.

1.5. Adayların, Sosyal Güvenlik Denetmen Yardımcısı Atama, Tercih ve Bilgi Formu ile eki belgeleri 30/05/2016 Pazartesi mesai sonu saat 17:00'a kadar Ziyabe Cad. No:6 06520 Balgat/ANKARA adresinde bulunan Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı 5. kat 522 nolu odaya elden veya posta yolu ile (postadaki gecikmeler kabul edilmeyecektir) teslim etmeleri gerekmektedir.

1.6. Adayların başarı sırasına göre tercihlerine yerleşememesi ve herhangi bir ile atanmayı kabul etmeleri halinde, atamaları Kurumca belirlenecek kadroya yapılacaktır.

SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI

İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı

1.7. Başvuru belgelerinde gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılarak atamaları yapılmayacak, yapılmış olsa dahi iptal edilecek ve ilgililer hakkında Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır.

1.8. Yerleştirme sonuçları bilahare Kurumumuz internet sayfasında ilan edilecektir.

1.9. Bu duyuruda yer almayan hususlarda, Sosyal Güvenlik Denetmenliği Yönetmeliği, diğer ilgili mevzuat ve İnsan Kaynakları Daire Başkanlığının açıklamaları çerçevesinde işlem yapılacaktır.

2- İSTENEN BELGELER

1- Sosyal Güvenlik Denetmen Yardımcılığı Atama Tercih ve Bilgi Formu.

2- 2 adet vesikalık fotoğraf. (4,5 x 6 cm son altı ay içerisinde çekilmiş olacak)

3- Mal Bildirim Belgesi. (İmzalı ve kapalı zarf içerisinde) (EK-2)

4- Kamu Görevlileri Etik Sözleşmesi (Ek-3)

5- Askerlik durumu gösterir belge (Terhis belgesi, tecilli veya muaf olduklarını gösterir belge.)

6- Hukuk Fakültesi mezunları için Avukatlık Ruhsatnamesi onaylı örneği, (Varsa) * Atamaya esas diğer belgeler sınav başvurusu sırasında temin edildiğinden gerek duyulmamaktadır.

İlanen duyurulur.

Atama yapılacak kadrolar için TIKLAYINIZ


Etiketler; #
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.