Gaziantep'te sağlıkta yeni atamalar!

"Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Mali ve İdari İşler Müdürlüğü'ne Selahattin Tekatlı getirildi. Daha önce Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği'nde mali hizmetlerden sorumlu Başkan olan Tekatlı, Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne müdür olarak atandı. "

Gaziantep'te sağlıkta yeni atamalar!

Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Mali ve İdari İşler Müdürlüğü'ne Selahattin Tekatlı, Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürlüğüne Muzaffer Yıldız ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürlüğüne Hanife Akıncı getirildiler Müdürlük görevine atanan Tekatlı, Daha önce Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği'nde mali hizmetlerden sorumlu başkan  olarak görev yapmıştı. 

KİMLER İMZALADILAR

Gaziantep Sağlık İl Müdürlüğüne Dr. Serdar Sarıfakı'nın atanmasından sonra bir takım kadrolarda yapılması beklenen değişiklikler start almaya başladı. 25 Aralık Devlet Hastanesinde müdür Yardımcısı olarak görev yapan Süleyman Aydın'ın Kamu Hastaneleri hizmetleri Başkan Yardımcısı Mustafa Çiriş'in yerine getirilerek sözleşme imzaladı. 

Ayrıca , Süleyman Aydın'dan boşalan Müdür Yardımcılığına ise Mehmet Şimşekkaya, Acil Sağlık Hizmetleri Başkanlığına Acil Tıp Uzmanı Eski Sağlık Müdürü Yemliha Aksoy, Yardımcılığına Şehitkamil Devlet Hastanesi Acil servisinde çalışan Acil Tıp Uzmanı Dr. Mustafa Boğan'ın getirildikleri öğrenildi. 

Öte yandan, Personel ve Destek Hizmetleri Başkanı Halil İnaç ile Suriye Görev Gücü Başkan yardımcısı Mehmet Uzunaslan ile yer değişikliği yapılacağı ifade edildi.BU HAFTA SÖZLEŞMELER İMZALANACAK

Perilikaya'da açılacak olan Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi başhekimliğine Şehitkamil Devlet Hastanesi'nde görevli Ertuğrul Kılıç, Mali İşler Müdürlüğü'ne Zafer Sericik, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürlüğü'ne Hatice Çetintaş'ın getirileceği öğrenildi. Yeni göreve getirilenlerin bu hafta içerisinde Gaziantep İl Sağlık Müdürlüğü'yle sözleşme imzalayacaklar. 

YENİ ATAMALAR HAFTASONU MASAYA YATIRILACAK

Gaziantep'teki Kamu Hastaneleri'nde yaşanacak olan büyük değişiklikle ilgili AK Parti Gaziantep milletvekilleri, il başkanı ve ilçe başkanları haftasonu Ottoman'da kampa girecekler. AK Parti kampından çıkan heyet sağlıktaki yeni atamaları Ottoman'da yapacakları toplantıda masaya yatırılacak. 

BÜYÜK ORANDA DEĞİŞİKLİK BEKLENİYOR

Başhekimler, başhekim yardımcıları, hastane mali işler müdür ve yardımcıları, sağlık bakım hizmetleri müdür ve yardımcıları, otelcilik müdür ve yardımcılarında büyük oranda değişiklik olması bekleniyor.

Kaynak: Memo Haber

https://www.memohaber.com/saglik/gaziantepte-saglikta-yeni-atamalar-iste-o-isimler/25855/

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2018, 07:28YORUM EKLE
YORUMLAR
Kayseri
Kayseri - 4 ay Önce

Kayseri?

Karabük
Karabük - 4 ay Önce

Darısı Karabük'e

angaralı
angaralı @Karabük - 4 ay Önce

yılbaşından sonra A-dan Z'ye komple bir değişimin karabük'de gerçekleşeceğini duydum.

Ye ye nereye kadar
Ye ye nereye kadar - 4 ay Önce

Az daha yiyin.

ERZURUM
ERZURUM - 4 ay Önce

Asıl Erzurumda değişiklik istiyoruz.Yöneticilerimizde liyakat SIFIRRRR

Att37
Att37 - 4 ay Önce

Kastamonu?

Liyakat
Liyakat - 4 ay Önce

İstanbul , ankara ne olacak.... bir bakmak lazım
Rizeli, trabzonlu yada ordan birilerini tanıyanlara
Sözleşme imzalatıyorlar

Saglik
Saglik - 4 ay Önce

Nevsehiri de bekliyoruzzz cok fena haldeyiz

att
att - 4 ay Önce

izmir büyük heyecanla bekliyor


SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması