Kamu SEN Özel Harekat Şehitleri İçin Mevlid Okuttu

Kamu SEN Özel Harekat Şehitleri İçin Mevlid Okuttu

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci ve sendika Genel Başkanları, 15 Temmuz hain darbe girişiminin 2. yılına  sayılı günler kala o gece bombalanan ve 51 kahraman polisimizin şehit olduğu Özel Harekat Daire Başkanlığını ziyaret ederek, şehitlerimizin ruhları için Mevlid-i Şerif okuttu.

Gölbaşı Polis Özel Harekat Daire Başkanlığı yerleşkesi içinde bulunan Şehitler Camisinde okunan Mevlid’in ardından eller semaya şehitlerimiz için kalktı. Kılınan Cuma namazının ardından Genel Başkanımız Önder Kahveci, sendikalarımızın Genel Başkanları ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Polis Özel Harekat Daire Başkanı Selami Türker’le bir araya geldi.

KAHVECİ: TÜRK MİLLETİ HAİNLERE ASLA GEÇİT VERMEYECEKTİR

Genel Başkan Önder Kahveci ziyarette yaptığı açıklamada, şehitlerimizi rahmetle anarken, Türk milletinin o geceki kararlı duruşunun bu alçak darbe girişimini engellediğini ifade etti. Kahveci,“15 Temmuz alçak darbe girişimine teşebbüs edildiği o kara gecenin üzerinden neredeyse iki yıl geçti. Hain darbecilerin kendilerine ilk hedef seçtikleri yer Özel Harekat Daire Başkanlığı olmuş ve 47 kahraman özel harekat polisimiz burada şehit edilmiştir.

Aklını birilerinin emrine vererek onların direktifleri ile bu milletin tankını, topunu, uçağını, helikopterinin namlusunu yine bu milletin üzerine doğrultanları bu millet asla am asla affetmeyecektir.Birlik ve beraberliğimizi bozmak isteyenlere Türk milleti bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonrada asla fırsat vermeyecek, topraklarımız üzerinde planlanan kirli ve sinsi oyunlarını bozacaktır. Tarihin her döneminde yedi düvelle mücadele eden Türkiye Cumhuriyeti hain terör örgütleri ile de yılmadan, bıkmadan mücadelesine devam edecektir.

Türkiye Kamu-Sen camiası olarak bu hain darbe girişiminin 2. yıl dönümünde şehitlerimizi bir kez daha unutmadığımızı, onların emanetlerine her an sahip çıktığımızı hatırlatmak ve tüm hainlere, düşmanlarımıza karşı birlik ve beraberlik içinde olduğumuzu güçlü bir şekilde ilan etmek üzere bugün buradayız.

Bu aziz vatan için canlarını feda eden tüm şehitlerimizle birlikte o kara gecede burada şehit düşen kahraman özel harekat polislerimizi ve tüm şehitlerimizi bir kez daha rahmetle anıyor, tüm milletimizi bu vatan üzerinde kirli hesap yapan şer güçlere karşı uyanık olmaya davet ediyorum” dedi.

SELAMİ TÜRKER: HER TÜRLÜ HAİN GİRİŞİME CANIMIZ PAHASINA KARŞI KOYACAĞIZ

Özel Harekat Daire Başkanı Selami Türker ise Türkiye Kamu-Sen’in ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, “Sizlerin desteği bizler için büyük bir güç kaynağıdır. Türk milletinin huzuru, birliği ve bekasına yönelik her türlü hain girişime karşı canımız pahasına karşı koyacağımızdan kimsenin şüphesi olmamalıdır” dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2018, 09:16YORUM EKLE
YORUMLAR
HELAL OLSUN SAYIN BAŞKAN GÖZLERİM YAŞARDI.
HELAL OLSUN SAYIN BAŞKAN GÖZLERİM YAŞARDI. - 7 ay Önce

Sayın Başkan Şehitlerimize bizler rahmet okuyoruz.Fatihalar,yasinler,Aşur ve mevlit okuyan çok sayıda var.çünkü biz milli manevi değerlerine bağlı müslüman Türküz:!!Siz mevlit okutmazsanız mesul değilsiniz.Ama çalışanları ayrıştırmanız,hakkı hakkedene vermezseniz ve çalışanları ayrıştırıp,ötekileştirirseniz bundan mesulsünüz.Sağlık personeline yoğunlaştığınızın dörtte biride G.İ.H Sınıfına yoğunlaşın.sınavla kazanmış olan hakkı verilmeyen 2351 vhki nin kadrosunu alın onlarla helalleşin.Çevre sağlık teknikerlerine dava açıp göreve başlattınız.Neden? Çünkü onlar sağlık personeli Mevlit sizin asli göreviniz değil hatırlatalım dedik.2351 vhkiden biri.

YUKARDA HAVALAR NASIL SAYIN BAŞKAN AŞAĞIDA HİÇ İYİ DEĞİL BİR GİRDAPTIR BOĞUŞUYORUZ.2351 VHKİDEN BİRİ.
YUKARDA HAVALAR NASIL SAYIN BAŞKAN AŞAĞIDA HİÇ İYİ DEĞİL BİR GİRDAPTIR BOĞUŞUYORUZ.2351 VHKİDEN BİRİ. - 7 ay Önce

MISIRDA SAĞIR SULTAN DUYDU SİZ HARİÇ.2351 SİZE ARTIK BİR ŞEY HATIRLATSIN.BU VEBAL SONLANSIN.

2351 VHKİ NİN RUH SAĞLIĞI BOZULDU SAYIN BAŞKAN.
2351 VHKİ NİN RUH SAĞLIĞI BOZULDU SAYIN BAŞKAN. - 7 ay Önce

BİR MEVLİTTE SINAV KAZANIP ATANMAYAN 2351 VHKİ İÇİN OKUTUN.ONLARIDA YAŞAYAN ÖLÜ HALİNE GETİRDİNİZ.

2351 VHKİ UNUTMADIK UNUTMAYACAĞIZ.HEP MİNNETLE ŞÜKRANLA ANACAĞIZ BİR ÖMÜR....
2351 VHKİ UNUTMADIK UNUTMAYACAĞIZ.HEP MİNNETLE ŞÜKRANLA ANACAĞIZ BİR ÖMÜR.... - 7 ay Önce

VATAN MİLLET SAKARYA.
NE GÜZEL İSTABUL
HİÇ KİMSE SANKİ ŞEHİTLERİMİZİ DÜŞÜNMÜYOR.SAYIN BAŞKAN ARTIK SENDİKACILIĞIN RUHUNA VE ÖZÜNE DÖNMENİN ZASİZİN MANI GELMEDİMİ ACABA.SENDİKA DEDİĞİN HAKLI OLUP HAKSIZLIĞA DÜŞENİN YANINDA YER ALMAZMI?SENDİKACILIK BELLİ BİR ZÜMRENİN VEYA MESLEK GRUBUNUN HAKKINI SAVUNMAKMIDIR?SAYIN BAŞKAN BU SENDİKA KURULDUĞUNDA UÇ BEYLERİ BEYAZ ÖNLÜKLÜLER DEĞİLDİ SİZİN ÖTEKİLEŞTİRDİĞİNİZ HORLAYIP DIŞLADIĞINIZ İNSANLAR BU SEVİYEYE GETİRDİ.BU GÜN SENDİKA SAĞLAM ZEMİNE OTURDU GEÇMİŞ UNUTULDU.ALLAH AŞKINA SÖYLEYİN YARDIMCI HİZMETLERE GİHS OLAN VHKİYIMI ALDINIZ.SINAVLA HAKKIMIZ OLAN BU KAZANIMI ELDE EDEMEDİK SAYENİZDE.LÜTFEN SENDİKACILIK RUHUNA AĞIRLIK VERİN.YAZIK,GÜNAH VEBAL.SINAV KAZANIP ATANMAYAN 2351 VHKİDEN BİRİ OLARAK PSİKOLOJİMİZ BOZULDU SAYENİZDE.ALLAH VAR YETER ARTIK.

2351 VHKİ UNUTMADIK UNUTMAYACAĞIZ.HEP MİNNETLE ŞÜKRANLA ANACAĞIZ BİR ÖMÜR....
2351 VHKİ UNUTMADIK UNUTMAYACAĞIZ.HEP MİNNETLE ŞÜKRANLA ANACAĞIZ BİR ÖMÜR.... - 7 ay Önce

VATAN MİLLET SAKARYA.
NE GÜZEL İSTABUL
HİÇ KİMSE SANKİ ŞEHİTLERİMİZİ DÜŞÜNMÜYOR.SAYIN BAŞKAN ARTIK SENDİKACILIĞIN RUHUNA VE ÖZÜNE DÖNMENİN ZA MANI GELMEDİMİ ACABA.SENDİKA DEDİĞİN HAKLI OLUP HAKSIZLIĞA DÜŞENİN YANINDA YER ALMAZMI?SENDİKACILIK BELLİ BİR ZÜMRENİN VEYA MESLEK GRUBUNUN HAKKINI SAVUNMAKMIDIR?SAYIN BAŞKAN BU SENDİKA KURULDUĞUNDA UÇ BEYLERİ BEYAZ ÖNLÜKLÜLER DEĞİLDİ SİZİN ÖTEKİLEŞTİRDİĞİNİZ HORLAYIP DIŞLADIĞINIZ İNSANLAR BU SEVİYEYE GETİRDİ.BU GÜN SENDİKA SAĞLAM ZEMİNE OTURDU GEÇMİŞ UNUTULDU.ALLAH AŞKINA SÖYLEYİN YARDIMCI HİZMETLERE GİHS OLAN VHKİYIMI ALDINIZ.SINAVLA HAKKIMIZ OLAN BU KAZANIMI ELDE EDEMEDİK SAYENİZDE.LÜTFEN SENDİKACILIK RUHUNA AĞIRLIK VERİN.YAZIK,GÜNAH VEBAL.SINAV KAZANIP ATANMAYAN 2351 VHKİDEN BİRİ OLARAK PSİKOLOJİMİZ BOZULDU SAYENİZDE.ALLAH VAR YETER ARTIK..

AHDE VEFA İMANDANDIR SİZİNLE GURUR DUYUYORUZ SAYIN GENEL BAŞKANIM.
AHDE VEFA İMANDANDIR SİZİNLE GURUR DUYUYORUZ SAYIN GENEL BAŞKANIM. - 7 ay Önce

GENEL BAŞKANDAN ALLAH RAZI OLSUN ÇOK VEFALI BİR BAŞKANDIR SAĞ OLSUN.AHDE VEFADA ÖRNEK BİR İNSANDIR.ASLA YOLA ÇIKTIKLARINI YOLDA BULDUKLARINA DEĞİŞMEZ.

ADİL TARAFSIZ VE İLKELI  BAŞARILI İNSANLARI SENDİKAYA KATARİSEN METİYEYE KELİME YETMEZ.
ADİL TARAFSIZ VE İLKELI BAŞARILI İNSANLARI SENDİKAYA KATARİSEN METİYEYE KELİME YETMEZ. @AHDE VEFA İMANDANDIR SİZİNLE GURUR DUYUYORUZ SAYI - 7 ay Önce

AYNEN KATILIYORUM.SENDİKA ÇOK İYİ YOLDA VE EMİN ELLERDE ALLAH HAYIRLI ETSİN.

ALLAH RAZI OLSUN SAYIN GENEL BAŞKANDAN HER ZAMAN ÖRNEK DAVRANMIŞTIR AL BİR ÖRNEK DAHA.
ALLAH RAZI OLSUN SAYIN GENEL BAŞKANDAN HER ZAMAN ÖRNEK DAVRANMIŞTIR AL BİR ÖRNEK DAHA. - 6 ay Önce

ŞİMDİ BURDAN SORMAK LAZIM SAYIN BAŞKAN SİZ ÇALIŞANLARINIZA EŞİT ADİL OLDUNUZMU SAĞLIK PERSONELİ ELİT ÇALIŞAN DİĞERLERİ İŞE YARAMAZ HİZMET ÜRETEMEZ AMA İŞTE ÜYE.ÖNCE ADİL OLUN ÇALIŞANLARI AYRIŞTIRIP ÇALIŞMA BARIŞINI BOZMAKLA BERABER KUL HAKKINI VEBALİNİ GÖZETİN.2351 VHKİ MAĞDUR ÇEVRE SAĞLIK TEKNİKERLERİ KEBAP.ALLAH KABUL ETMESİN.ÖNCE BİZLERİN HAKKINI ALIN SONRASI ALLAH BÜYÜK.

SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması