Başhekime Tepkiler Çığ Gibi Büyüyor.

Sağlık Sen Zonguldak Şube Başkanı Mehmet Ali Kara ise Başhekim Dr. Feyzullah Hasanoğlu'nun kendi sendikalarının üyesi olduğunu belirterek, "Biz kendisine yaptığının yanlış olduğunu söyledik. Biz bugüne kadar yanlışın arkasında durmadık, bundan sonra da durmayacağız" diye konuştu.

Başhekime Tepkiler Çığ Gibi Büyüyor.

VALİ BEKTAŞ'TAN AÇIKLAMAZonguldak Valisi Erdoğan Bektaş, konuyla ilgili soruşturmanın devam ettiğini söyledi. Konuşmak için henüz erken olduğunu ifade eden Vali Bektaş, "Biz de soruşturma açtık. Bakanlık da konuyu araştırıyor. Doktoru henüz dinlemedik. Niye böyle yapmış, derdi neymiş; bunları soracağız elbette. Şu an ezbere konuşmak doğru değil. Konu araştırılıyor" dedi.

Sağlık Sen Zonguldak Şube Başkanı Mehmet Ali Kara ise Başhekim Dr. Feyzullah Hasanoğlu'nun kendi sendikalarının üyesi olduğunu belirterek, "Biz kendisine yaptığının yanlış olduğunu söyledik. Biz bugüne kadar yanlışın arkasında durmadık, bundan sonra da durmayacağız" diye konuştu.

Devrek Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Feyzullah Hasanoğlu'nun, satın aldığı evdeki tadilatın uzaması üzerine eşi ve 2 çocuğuyla birlikte hastanenin Kadın Doğum Servisi'ndeki özel odada kaldığı iddiasıyla ilgili, İl Sağlık Müdürlüğü'nün başlattığı soruşturma devam ediyor. Görevlendirilen 2 müfettişin Dr. Hasanoğlu'nun ifadesini alacağı ve düzenlenecek raporun Sağlık Bakanlığı'na gönderileceği belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2018, 17:48YORUM EKLE
YORUMLAR
Uyarı
Uyarı - 4 ay Önce

Yaparız yaparız böyle de satarız adamı demiş sendika

Sağlıkçı
Sağlıkçı @Uyarı - 4 ay Önce

Sendika başkanını tebrik ederim. Çok iyi bir iş çıkarmış. Bu tarz davranışlarla memleketin sağlığını bir tık ileri götürecek örnek davranışını tebrik etmek lazım.

Sağlıkçı
Sağlıkçı - 4 ay Önce

Sendika dediğin böyle olur işte bak ne güzel bulmuşlar açığı. Sağlık çalışanlarının problemleri bitmiş gibi, sağlık çalışanları çok mutluymuş, geleceğinden çok mutluymuş gibi uğraştıkları ve övündükleri şeye bak. Yazık ya bu kadar aciz ve bu kadar bizar işlerle uğraşıyorlar. Eminim o başhekimlik atanmasinda sendika olarak devreye girmiş ve uğraşmışlardır. Şimdi satış zamanı buyrun cenaze namazına.

Hasan
Hasan - 4 ay Önce

Resmen biz şikayet ettik diye açıklama yapmış

eski çalısan sağlıkcı
eski çalısan sağlıkcı - 4 ay Önce

zonguldakta sendikanın başındaki zat gitmeden ne sağlık düzelir, ne hizmet kalitesi yükselir. mehmet ali kara sadece delegeleri ayarlayıp koltuğunu koruma peşinde, ne sağlıkçıları düşünür, ne de yönetici liyakatını... yazık çok yazık....

ahmet
ahmet - 4 ay Önce

baktınız sap size girecek uyarmıştık diyonuz.Birgün keser dönecek sap dönecek gün gelip hesap dönecek siz döneceniz biz g.mecezkendinize güldürmeyin

hemşire
hemşire - 4 ay Önce

Yapılan tabikide çok yanlış çoğu dr hastanede kalıyor evden kaldığı yerden gelip hastaeden yemek yiyip gidiyorlar ama hemşireler yapmıyor demekki dr maaşı çok düşük adamlar geçinemiyor:).sağlıksen in yaptığı da iş değil tabiki sendika olarak personel haklarını gözetmek varken hükümet e karşı sağlık personelinin başını tutmaktan başka yaptıkları birşey yok yetkisiz ve etkisiz sendika

Bir vatandaş
Bir vatandaş - 4 ay Önce

Yok arkadaş sağlıkta yönetim yok liyakat laçkalık diz boyu, koskoca başhekim başhekimde böyle yaparsa

drhem
drhem @Bir vatandaş - 4 ay Önce

Hakkaridede sağlık müdürü hekimevini kapatıp özel mülkiyetine dönüştürmüş, 2 yıldır bir kuruş ödemeden ye iç konakla. Ohhh ne güzel iş, evlerine bile gitmiyorlar. bir elleri yağda bir elleri balda,değmeyin keyiflerine.

Sağlıkçı
Sağlıkçı - 4 ay Önce

Yapılan yorumlar niçin yayınlanmıyor?


SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması