Sağlık hizmetinde dev adım

Bakan Akdağ, hastanelerde muayene sürelerinin 5 dakika olmasının sürekli devam etmeyecek, bu süreyi 10 dakikaya sonrasında da 20 dakikaya çıkartmak için çalışmalarının olduğunu ifade etti.

Sağlık hizmetinde dev adım

Sağlık Bakanı Recep Akdağ,  Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu’nda Sağlık Bakanlığı bütçesi görüşmelerinde açıklamalarda bulundu. Hastaneler muayene sürrelerinin uzunluğuyla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Muayene sürelerinin 5 dakika olması, sürekli devam edecek bir durumun olmadığını söyledi.Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanı Recep Akdağ,  Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu’nda Sağlık Bakanlığı’nın bütçesi görüşmeleri sırasında milletvekillerinin sorularına cevap verdi; hastanelerde muayene sürelerinin 5 dakika olmasının sürekli devam etmeyecek, bu süreyi 10 dakikaya sonrasında da 20 dakikaya çıkartmak için çalışmalarımızın olduğunu ifade etti.

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanı Recep Akdağ,  Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu’nda Sağlık Bakanlığı bütçesi görüşmeleri esnasında sağlık tedavisi konusunda önemli olan muayene sürelerinin arttırılacağını ve buna yönelik çalışmalarının ise olduğunu ve devam edeceğini ifade etti.

Vatandaşlara verilen sağlık hizmetinin önemli olduğu ve bu anlamda muayene sürelerinin kısa olduğunu ve uzatılması gerekliği konusunda Sağlık Bakanı Recep Akdağ hak verdi ve sürenin uzaması için çalışmalar yapıldığın belirtti.

Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2017, 16:49YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması