Sağlık Sen'den sağlık çalışanlarına yıpranma payı müjdesi

Sağlık Sen Genel Başkanı Metin Memiş yıpranma payı hakkında müjdeyi verdi.

Sağlık Sen'den sağlık çalışanlarına yıpranma payı müjdesiYıpranma payı hakkında merakla bekleyen binlerce sağlık çalışanı için müjde Sağlık Sen Genel Başkanı Metin Memişten geldi. Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş, "Cuma günü Ankara'da bir programımız vardı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık hanımefendi gelmişti. Öznur Hanım kürsüye gelip 'Cumhurbaşkanımız talimat vermiş, yakın zamanda yıpranma payı konusu Meclis'e gelecek' diye bunun müjdesini bize verdi" şeklinde konuştu.

MÜJDE YAKINDA Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi'nde Sağlık Sen tarafından düzenlenen Ağrı il Divan Temsilciler istişare ve kahvaltı programına katılan Memiş, burada yıpranma payına ilişkin şu değerlendirmeleri yaptı: "Yakın zamanda inşallah sizden aldığımız güçle birlikte içini boşaltmadan hizmetlisiyle, memuruyla, ekibiyle tüm sağlık çalışanlarımızın hak ettiği oranda yıpranma payı almalarını sağlayacak ve bunun müjdesini inşallah hep beraber 550 bin çalışanımıza sizlerle beraber vereceğiz." Metin Memiş, sağlık çalışanlarının çok zorlu.

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2017, 11:22YORUM EKLE
YORUMLAR
memur06
memur06 - 10 ay Önce

Bu kaçıncı müjde insaf...*?

labtek
labtek - 10 ay Önce

bir müjde de ben vereyim Meclis tatille girdi yani sizin müjde fos çıktı. yıllardır çıktı çıkacak,koptu geliyor,haftaya kesin,mecliste imzada diye diye bir sezon daha bitti. geçmiş olsun.

lb x
lb x - 10 ay Önce

yalanlarla bugüne geldik.

Önce !...
Önce !... - 10 ay Önce

Ey yetkili sendika...Meydanlara 1 defa çıktığını görüp,memurların çıkarına birşeyler istediğini,duyayım.ondan sonra emekli olacağım yahuuu

ramo
ramo - 10 ay Önce

bunların işi gücü yalan

SELİMCAN
SELİMCAN - 10 ay Önce

SEÇİM TARİHİNE ÇOK YAKIN BİR ZAMAN DA ÇIKACAKTIR!!!! SAYGILARIMLA.

LÜTFEN
LÜTFEN - 10 ay Önce

Kamuda çalışan yardımcı hizmetli kadrosunu ne zaman kaldırılacak Bilindiği gibi 2005 yılında memur sendikaları ile hükumet arasında imzalanan Toplu Görüşme Mutabakat Metninde; "Yardımcı Hizmetler Sınıfında çalışanların öğrenim durumlarına göre bir defaya mahsus olmak üzere sınavsız atanmalarının sağlanması" için çalışma yapılacağı kararı yer almıştır."

Hizmetli
Hizmetli - 10 ay Önce

Yav hizmetli kadrosu varsa demekki değişmemişiz yıpranmada söylene söylene müjde müjde diye diye ýıpranmanın kendisi zaten yıprandı


SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması