Özel Güvenliklere  Kadro

Taşerona kadro konusunda son durum nedir? Taşerona kadro 2018'de verilecek mi? Taşeron konusunda sendika başkanları ne dedi. İşte taşerona kadro konusunda son durum.

 Özel Güvenliklere  Kadro

Sendika Başkanlarından son dakika açıklaması geldi. Güvenlik İş ve Hak İş ile Hizmet İş Sendikaları yaptıkları açıklamada taşeron işçilerin son durumuna değindi.

Peki taşerona kadro 2018'e mi kaldı? Taşeron işçiler 2017'i de kadrosuz mu tamamlayacak?

İşte detaylar.

Güvenlik İş'ten Açıklama Güvenlik İş Genel Başkanı Ömer Çağrıcı'dan son dakika açıklaması geldi. Özel güvenlik görevlilerinin sorun ve taleplerinin dile getirilmesi için düzenlenen toplantıda, Türkiye’de 992 bin kişinin özel güvenlik kimlik kartına sahip olduğunu ve bu kişilerden 285 bin hali hazırda özel güvenlik görevlisi olarak çalıştığını belirten Çağırıcı, "Toplumun huzur ve güvenliğini sağlamak için canı pahasına görev yapan özel güvenlik görevlilerine, görev esnasında yaralandığı yada sakat kaldığında ”GAZİ” hayatını kaybettiğinde ”ŞEHİT” sayılmasını vurgulayan Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı özel güvenlik görevlilerine de gazilik ve şehitlik statüleri verilmeli, bu konuda ki talebimizi Sayın Cumhurbaşkanımıza mektupla ilettik. Taşeron işçi artık kandırılmaktan bıktı.taşeron işçiler gerçek anlamda kadro istiiyor.Arkadaşlarımız kandırıldıklarını düşünüyorlar. Taşeron işçilere kadro sözü verildi.İktidardaki parti aynı parti , biz sözün tutulmasını istiyoruz. 2019 seçimlerine dikkat çeken Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı özelgüvenlik çalışanlarının ailesi ile birlikte 4 milyonu bulduğunu belirterek yaklaşık 4 milyon oy potansiyelimiz var, kadroyu kim hissettirirse 2019 seçimlerinde ipi o göğüsler" dedi. Hak İş ve Hizmet İş Genel Başkanından Açıklama Hak İş ve Hizmet İş Konfederasyonu Başkanı Mahmut Arslan, taşeron işçilere kadro ile ilgili yaptığı son dakika açıklamasında, "Taşeronların tek umudu Hak-İş/Hizmet-İş'tir. Bu açıdan taşeronlarla ilgili çalışmada, görüşlerimizin dikkate alınması, konfederasyonumuzu ve taşeron emekçilerini rahatlatacaktır. Kadro 2018'e Sarktı 2017'nin 9 aylık kısmı geride kaldı. Yılın son çeyreğine girildi, ancak taşerona kadro konusu ile ilgili somut bir adım henüz atılmadı. Daha önce Başbakan Yıldırım, yaptığı açıklamada ekonomiyi ilgilendiren çalışmaların yeni yasama yılında ele alınacağını dile getirmişti. Yeni yasama yılı ise Ekim ayında başlayacak. Kalan 2 ayda da taşerona kadro konusunun çözüme kavuşmasına zor gözü ile bakılıyor. Çalışmaların yeni yasama yılı ile başlaması durumunda 2018'in ilk yarısında bu sorun çözülebilir. ancak 2016'daki senaryonun tekrarının yaşanıyor olduğu görülmektedir.KPSS 2016/1 Tercih Lise, önlisans Ve Lisans Kadroları Açıklandı ...

www.personelsaglikhaber.net/index.php?...%20önlisans%20ve%20lisans%20kadroları%...

KPSS 2016/1 Tercih Lise, önlisans Ve Lisans Kadroları Açıklandı Arama Sonuçları - Personel Gazete ... KPSS'de Puan Türleri Neler? ... 2016 Yılında Özel Güvenliklere Kadro Verilecek Mi? ... KPSS 2017/5 ATT ve Paramedik En Yüksek.

Yeni Atanan Paramedikler Çok Yetersiz - Personel Sağlık

https://www.personelsaglikhaber.net/.../yeni-atanan-paramedikler-cok-yetersiz-h1749...

17 Eyl 2015 - Düz lise mezunlarının özel yada devlet üniversitelerinin paramediklik bölüme gitmesi paramediklerin mesleki deneyimlerine darbe vurdu.

Sağlık Bakanlığı Yeni 4/B'li Sağlıkçı Alacak

https://www.personelsaglikhaber.net/.../saglik-bakanligi-yeni-4b-li-saglikci-alacak-h5...

15 Mar 2016 - Sağlık Bakanlığınca, Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumuna 1800 ( tüm branşlardan) , 112 acil sağlık hizmetleri 670 ( 500'ü paramedik) , Türkiye ...

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2017, 16:39YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması