MEB Sağlık Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavı Sonuç Tarihleri

Türkiye Kamu-Sen Ar-Ge Merkezi, Meclis Başkanlığına sunulan ve 657 sayılı Kanunda değişiklik içeren tasarının kamu görevlileri için ne anlama geldiğini araştırdı. Buna göre:

MEB Sağlık Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavı Sonuç Tarihleri
23 Ekim 2017 Pazartesi 13:33

Milli Eğitim Bakanlığı Ölçme Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Sağlık Bakanlığı unvan değişikliği sınav duyurusu yayımladı. Yayımlanan duyuruya göre; Sınav Ücretinin Yatırılması ve Başvuruların Yapılması Adaylar, sınav ücreti olarak 265 TL’ yi (İkiyüzaltmışbeş Türk Lirası, KDV dâhil), MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesinin T.C. Ziraat Bankası, Türkiye Vakıflar Bankası veya Türkiye Halk Bankası şubelerinden herhangi birine, “Kurumsal Tahsilat Programı” aracılığı ile 21 Ağustos 2017- 14 Eylül 2017 tarihleri arasında yatıracaklar ve başvurularını http://www.meb.gov.tr adresinden saat 23.59’a kadar yapacaklar.

Sınav Merkezleri Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, İstanbul, İzmir, Samsun, Van Sınav Tarihi 8 Ekim 2017 Pazar günü, saat 10.00’da yapılacak. Sınav Giriş Belgelerinin Edinilmesi Adaylar sınav giriş belgelerini 27 Eylül 2017 tarihinden itibaren www.meb.gov.tr internet adresinden alabilecekler.

Sınav Soru ve Cevap Anahtarları ile Sonuçlarının Açıklanması Sınav soru ve cevap anahtarları 10 Ekim 2017 tarihinden itibaren www.meb.gov.tr ile http://www.yhgm.saglik.gov.tr internet adreslerinden yayımlanacaktır.

Sınav sonuç bilgileri 8 Kasım 2017 tarihinden itibaren www.meb.gov.tr ile http://www.yhgm.saglik.gov.tr internet adreslerinden yayımlanacaktır.

MEB Sağlık Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavı Sonuç Tarihleri

https://www.personelsaglikhaber.net/...sinav/meb-saglik-bakanligi-unvan-degisikligi-s...

1 gün önce - Milli Eğitim Bakanlığı Ölçme Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Sağlık Bakanlığı unvan değişikliği sınav duyurusu yayımladı.

MEB'den Sağlık Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavı Duyurusu

https://www.personelsaglikhaber.net/...saglik.../meb-den-saglik-bakanligi-unvan-degis...

5 Eyl 2017 - Sağlık Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavında her bir grup için 50 soruluk çoktan seçmeli 4 ... Sınav sonuç bilgileri 08 Kasım 2017 tarihinden itibaren www.meb.gov.tr ile ... ÖDSGM'ye gelen evrak kayıt tarihi geçerli olacaktır.

Ünvan Değişikliği Sınavı - Personel Sağlık

https://www.personelsaglikhaber.net/...saglik...tr/unvan-degisikligi-sinavi-h33278.htm...

8 Eki 2017 - Peki Sağlık Bakanlığı ünvan değişikliği sınavı ne zaman? ... başvuracak adaylar, başvuru tarihleri arasında sınav ücreti olan 265 TL'yi MEB Destek ... Sınav sonuç bilgileri 08 Kasım 2017 tarihinden itibaren www.meb.gov.tr ile ...

Sağlık Bakanlığı Ünvan Değişikliği Kadrolarında Boş Kalan Kadro ...

www.personelsaglikhaber.net/m/?id=17324

3 Eyl 2015 - Sağlık Bakanlığında Ünvan Değişikliği Kadroların %65'i boş kaldı. ... var o da şöyle; MEB tarafından yapılan sağlık bakanlığı unvan değişikliği sınavında 21 ... başarı değerlendirmesi de hatalı sonuçlar ortaya çıkarır ki sonuç ortada. .... tahlil sonuçları ve hekimin yazdığı reçeteler cep telefonlarına gönderiliyor.

Sağlıkta Ünvan Değişikliği Sınavı Açılıyor - Personel Sağlık

https://www.personelsaglikhaber.net/.../saglikta-unvan-degisikligi-sinavi-aciliyor-h67...

1 Haz 2017 - Sağlık Hizmetleri ve Teknik Hizmetler Sınıfına atanabilecek kadrolara, ... ve ısrarlı takibi sonucu Sağlık Bakanlığı, unvan değişikliği sınavı duyurusunu yayınladı. Duyuruya göre sınav başvuruları 9 Haziran – 16 Haziran 2017 tarihleri arasında .... Haber | Öğretmen Önlüğü | Meb Personel | Hemşire Forması ...

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.