3 Hastane için sertifikalı eğitim programı başvurusu başladı

Türkiye Kamu hastaneleri Kurumu (TKHK) tarafından 3 hastane için sertifikalı eğitim programı düzenleneceği ilan edildi. Yoğun Bakım Hemşireliği ve Ameliyathane Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programlarına başvurular başladı.

3 Hastane için sertifikalı eğitim programı başvurusu başladı

Türkiye Kamu hastaneleri Kurumu (TKHK) tarafından 3 hastane için sertifikalı eğitim programı düzenleneceği duyuruldu. İstanbul Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı düzenlenecek. Antalya Atatürk Devlet Hastanesi tarafından da Ameliyathane Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı gerçekleştirilecek.İstanbul Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi tarafından Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programının 2 Ocak-11 Şubat 2017 tarihleri arasında düzenleneceği ilan edilirken, başvuruların 12 Aralık-20 Aralık 2016 tarihleri arasında alınacağı belirtildi.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi tarafından Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı için başvurular 14 Aralık-20 Aralık 2016 tarihleri arasında yapılabilecek. Program ise 9 Ocak-18 Şubat 2017 tarihleri arasında düzenlenecek.

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi tarafından Ameliyathane Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı ise 9 Ocak-7 Şubat 2017 tarihleri arasında yapılacağı ve başvurularının 12 Aralık-23 Aralık 2016 tarihleri arasında alınacağı ilan edildi. TKHK sertifikalı eğitim programları hakkında detaylı bilgi ve başvuru şartlarına bağlantılardan ulaşabilirsiniz. İstanbul için TIKLAYINIZ. RTE Üniversitesi için TIKLAYINIZ. antalya için TIKLAYINIZ.

Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2017, 16:50YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması