çankırı forması

 çankırı forması

çankırı forması
14 Kasım 2017 Salı 11:22

HEMŞİRE FORMASI  DOKTOR ÖNLÜĞÜ  SPARİŞİ VERMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Çankırı hemşire formaları için imalatçı firmamız Özelsa üzerinden alışverişinizi online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Çankırı  çevresinde ve Çerkeş'te bulunan müşterimiz Çerkeş Hemşire Forması sitesini inceleyip istediklerini modelleri elde edebilir.

Dr Treys Cerrahi Kesim Hemşire Forması Nöbet Takımı Avcı YeşiliDr Treys Cerrahi Kesim Hemşire Forması Nöbet Takımı FuşyaDr Treys Cerrahi Kesim Hemşire Forması Nöbet Takımı Nar ÇiçeğiDr Treys Yarasa Kol DESENLİ Hemşire Forması Nöbet Takımı Model 7Tesettür Oval Hakim Yaka Çıtçıtlı Hemşire Forması Nöbet Takımı BordoUzun Kollu V Yaka Hemşire Forması Nöbet Takımı Pembe

Türkiye genelinde medikal giyim sektöründe lider firmalardan biri olmayı başaran Özelsa Medikal, ülkenin tüm kentlerinde hizmet veren sağlık görevlilerinin artık kaliteyi ucuza almasını istiyor. Bu nedenle online satış yaparak internet üzerinden herkesin sipariş verebilmesini sağlayan firma, artık Çankırı'ya da ürünlerini ulaştırmaya başladı. Çankırı'da görev yapan doktorlar, hemşireler, laboratuvar çalışanları, veteriner hekimler hatta öğretmenler tüm ihtiyaçlarını Özelsa  Medikal sayesinde en ekonomik fiyatlar eşliğinde karşılayacak!
Bundan böyle Çankırı'da cerrahi önlük ya da doktor önlüğü çeşitleri nereden alınır sorusu sorulmayacak. Çünkü kentte bu soru yanıtını buldu! Firmanın ürünlerini incelemek ve sipariş vermek için online satış sitesine tıklayın. Beğendiğiniz hemşire önlükleri ya da doktor önlük modellerini sepetinize atın. Ardından satın al diyerek bu ürünlerin adresinize kadar ulaşmasını sağlayın.
Yıl boyunca uygun fiyat politikasından asla vazgeçmeyen firma en ucuz doktor forması modellerinin ve en ekonomik hemşire forma çeşitlerinin de yegane adresi haline geldi. Fiyatların şaşırtan düzeyde ucuz olmasına bakmayın! Firma tamamı kendi tasarımı olan ürünlerini hazırlarken en kaliteli kumaşları ve malzemeleri kullanıyor. BU nedenle satın aldığınız öğretmen önlükleri ya da hemşire boneleri yıllarca deforme olmadan kullanılabiliyor.

Bütçenizi Düşünürken Kaliteden Ödün Vermeyin!
Hem yazlık hem de kışlık hemşire önlüğü çeşitleri ya da cerrahi forma modelleri için artık sizin de tercihiniz Özelsa Medikal olmalı! Çünkü bu sayede bütçenizi zorlamadan keyifli bir alışveriş yaparken kalite ve konfor beklentinizden de ödün vermemiş olacaksınız. Birbirinden şık doktor formaları ve ortopedik hemşire terlik de firmanın satışa sunduğu ürünler arasında bulunuyor.
Medikal giyim sektöründe bulabileceğiniz en uygun fiyatlar, doktor terlik çeşitleri için de geçerli… Aynı zamanda laboratuvar önlükleri ve teknisyen formaları çeşitleri de sitede kullanımınıza sunuldu. Veteriner hekim formaları çeşitlerini de mutlaka incelemeniz gerekiyor.
Çankırı Devlet Hastanesi, Ilgaz Devlet Hastanesi, Özel Karatekin Hastanesi, Şabanözü Sami Baran Devlet Hastanesi, Kurşunlu İlçe Hastanesi ve Çerkeş Devlet Hastanesi Özelsa medikal ürünleri ile mutlaka tanışması gereken sağlık kuruluşlarının başında geliyor. Hemen tıklayın, ürünler kapınıza kadar gelsin!

Çankırı İlçeleri
Ilgaz : İl merkezine 51 km mesafede yer alan Ilgaz’ın toplam nüfusu 14.273 dür. 784 km² yüzölçümü olan ilçede 75 köy bulunmaktadır. Batı Karadeniz'in denize paralel uzanan ikinci dağ silsilesi olan ve ilçeye ismini veren Ilgaz Dağları, tabii yapısı ve bitki örtüsüyle ilin doğal turizm potansiyeli içerisinde büyük önem taşımaktadır. Öncelikle kış turizmine yönelik yatırım ve işletmelerin ağırlıkta olduğu bölgenin yılın oniki ayında da turizm hareketliliği kazanabilmesi için de planlama ve yatırımlar yapılmaktadır. Ilgaz Dağları tabii yapısıyla da avcılık, dağcılık ve doğa yürüyüşlerinin yanı sıra pek çok doğa sporuna da elverişlidir. Ülkeyi batı doğu istikametinde kateden E 80 Uluslararası Devlet Karayolu ile İç Anadoluyu Karadenize bağlayan D 765 Devlet Karayolunun kesişme noktasında yer alan İlçe, turizm hareketliliği ile gelecekte adından daha çok bahsettirecektir. 

Çerkeş : İl merkezine 120 km mesafede E 80 Uluslararası Devlet Karayolu üzerinde yer alan Çerkeş'in toplam nüfusu 16.255 tir. 986 km² yüzölçümü olan ilçede 1 belde ve 51 köy bulunmaktadır. Kuru tarım ve hayvancılık önemli geçim kaynakları arasında yer alan ilçe soyut ve somut kültür varlıklarıyla da isminden bahsettirmektedir. Sanayileşme konusunda da ilerleme kaydeden ilçemiz Işık Dağı ile de Ankara'dan sporcu ve ziyaretçi çekmektedir. 

Kurşunlu : İl merkezine 90 km mesafede yer alan Kurşunlu'nun toplam nüfusu 8.878 dir. 477 km² yüzölçümü olan ilçede 28 köy bulunmaktadır. Çavundur'da termal tesisler bulunan İlçede dünyanın en büyük seramik fabrikası da üretim yapmaktadır. E 80 Uluslararası Devlet Karayolu üzerinde yer alan İlçeye ulaşım belediye otobüsleriyle günübirlik sağlanmaktadır. 

Şabanözü : İl merkezine 44 km mesafede yer alan Şabanözü’nün toplam nüfusu 10.891 dir. 605 km² yüz ölçümü olan ilçede 18 köy bulunmaktadır. Ankara'ya 80 km mesafede yer alan ve ilçelerimiz içerisinde hızlı gelişmesiyle ön plana çıkan Şabanözü'nde mevcut iş yerlerinde toplam 3000 işçi çalışmakta ve dışarıdan göç almaktadır. 

Korgun : İl merkezine 20 km mesafede yer alan Korgun’nun toplam nüfusu 4134 tür. 557 km² yüz ölçümü ve 12 köyü bulunan ilçede yer alan Absarı Göleti günübirlik imkanlarıyla şehir ve civarında yaşayan insanların piknik ihtiyacını karşılamaktadır. Organize sanayi bölgesi yer alan ilçe insanları tarım ve hayvancılıkla uğraşmaktadır. İlçeye ulaşım belediye otobüsleriyle saatte bir sağlanmaktadır. 

Orta : İl merkezine 65 km mesafede yer alan Orta’nın toplam nüfusu 19.538 dir. 543 km² yüzölçümü olan ilçede 1 belde ve 25 köy bulunmaktadır. İlçeye ulaşım belediye otobüsleriyle saatte bir sağlanmaktadır. 

Bayramören : İl merkezine 117 km mesafede yer alan Bayramören’in toplam nüfusu 2.816 dır. 334 km² yüzölçümü olan ilçede 27 köy bulunmaktadır. İlçeye günübirlik ulaşım imkanı bulunmaktadır. İlçe sınırlarında bir yay çizerek Karabük'te Araç Çayıyla birleşen Soğanlı&Melan Çayı vadisi ılıman iklimi ve bozulmamış tabiatıyla organik tarım açısından cazip imkanlar sunmaktadır. Soğanlı Çayının oluşturduğu yayın ortasında yükselen Gürgenli Dağı da zengin birki örtüsü ve bozulmamış köyleriyle ekoturizm açısından fırsatlar barındırmaktadır. 

Kızılırmak : İl merkezine 55 km mesafede yer alan Kızılırmak’ın toplam nüfusu 7.965 tir. 434 km² yüzölçümü olan ilçede 26 köy bulunmaktadır. Çankırı tarımının merkezi olan ilçede buğdayın yanı sıra mikroklima iklim özellikleri sebebiyle çeltik, pancar, kavun, üretimi de yapılmaktadır. İlçeye ulaşım belediye otobüsleriyle günübirlik sağlanmaktadır. 

Eldivan : İl merkezine 20 km mesafede yer alan ve toplam 6.607 nüfusu bulunan Eldivan 341 km² yüzölçüme sahiptir. İlçede 16 köy bulunmakta olup kirazı ile meşhur olan ilçe tabii güzelliği ile de yakın çevrenin piknik, mesire ve doğa yürüyüşü ihtiyacını da karşılamaktadır. İlçeye ulaşım belediye otobüsleriyle saatte bir sağlanmaktadır. 

Yapraklı : İl merkezine 32 km mesafede yer alan Yapraklı'nın toplam nüfusu 8639 dur. Toplam 719 km² yüzölçümü olan ilçede 37 köy bulunmaktadır. Belediye otobüsleriyle saatte bir ulaşım sağlanmaktadır. 

Atkaracalar : İl merkezine 105 km mesafede yer alan Atkaracalar'ın toplam nüfusu 5.790 dır. 363 km² yüzölçümü olan ilçede 1 belde ve 10 köy bulunmaktadır. E 80 Uluslararası Devlet Karayolu üzerinde yer alan İlçenin güneyi Köroğlu Dağlarına, Kuzeyi ise Ilgaz dağları ve Soğanlı&Melan Çayı vadisine kadar uzanmaktadır. Geniş mera alanlarına sahip ilçede et tavukçuluğu konusunda da önemli yatırımlar yapılmaktadır. 

    ​​​​​​​

    Yorum Ekle
    İsim
    Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
    Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.