antalya hemşire forması

antalya hemşire forması

antalya hemşire forması

HEMŞİRE FORMASI  DOKTOR ÖNLÜĞÜ  SPARİŞİ VERMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Antalya hemşire forması için imalatçı firmamız Özelsa üzerinden alışverişinizi online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Antalya ilçelerinde ve çevresinde bulunan müşterimiz ;

Hakim Yaka Ceket Boy Önlük ve Pantolon TakımHakim Yaka Uzun Boy Önlük ve Pantolon TakımDamla Yaka Ceket Boy Hemşire Forması Önlük Tek ÜstKare Yaka Ceket Boy Hemşire Forması Önlük Tek Üst BordoKare Yaka Ceket Boy Hemşire Forması Önlük Tek Üst Nar ÇiçeğiKare Yaka Ceket Boy Hemşire Forması Önlük Tek Üst Saks Mavisi

Antalya hastaneleri, aile sağlığı merkezleri ve diğer sağlık kuruluşları medikal giyim alanında kaliteyi ucuza alabilecekleri adresin Özelsa Medikal olacağını biliyor. Uzun zamandır yoğun bir çalışma temposu ile kente hizmet veren hastaneler kaliteyi ve ekonomik fiyatları hak ediyor. Bu yüzden artık en kaliteli hemşire formaları ve en ekonomik doktor forma çeşitleri nereden alınır sorusu unutuldu! Özelsa Medikal sağlığını önemseyen doktor ve hemşirelerin tercihi. Tüm sağlık görevlileri online satış yapan firmanın ürünlerini oldukça beğeniyor. Hatta son birkaç haftadır satın al butonuna basarak tüm ihtiyaçlarını karşılayanların sayısı oldukça arttı.

Antalya  için sabo terlik modelleri de çok önemli! Gün boyunca ayakta kalan sağlık çalışanları kendi ayak sağlıklarını ihmal etmemek adına desenli sabo terlikler ve düz renkte doktor terlikleri arasından seçim yapıyor.

Elbette gün boyunca üşümeden ve terlemeden hizmet vermeleri de son derece mühim! Bu yüzden terletmeyen, cilt dostu kumaşlardan dikilmiş olan hemşire forması modelleri ve üzerine isim de yazılabilen doktor boneleri çeşitleri kentte büyük ilgi gören ürün grupları arasında yer alıyor. Bunların yanı sıra cerrahi terlik çeşitlerinin de bir hayli popülerlik kazandığını söyleyebiliriz.
Forma Üzerine İsim Yazılması ve Logo çalışması
Sadece doktor bone modellerinin değil öğretmen önlük çeşitlerinin kısacası tüm sağlıkçı formaları üzerine firma tarafından hem adınız hem de unvanınız yazılabiliyor. İşleme formunda yazılan isim ve unvan, forma yıkandığında hiçbir şekilde deforme olmuyor ve net görünümünü koruyor. Formaların paça boyu da yine firma tarafından ayarlanabiliyor.
Oldukça iddialı bir görünüm sergileyen hemşire bone modellerini de mutlaka incelemelisiniz. 

ANTALYA'DA GEZİLECEK YERLER

1. Oymapınar Gölü

Oymapınar Gölü: Gölde tekne turu ve çevresinde dağ ve orman gezileri de yapabilirsiniz. kendinize hazırlamış olduğunuz ortama göre etkinlik düzenleyebilir arkadaşlarınızla piknik dahi yapabilirsiniz.

2. Arykanda Ören Yeri

Arykanda Ören Yeri: Antalya sadece Gece hayatı, Güneş ve deniz için gidilebilecek yerler haricinde tarihi kalıntılar gibi bir çok esere de ev sahipliği etmekte. Türkiye’de bulunan Antik kent listesine Arykanda ören yeri’de ekli olup, ziyaretçiler bakımında hem yoğun ilgi görmekte hemde oldukça keyifli zaman geçirmenize ortam sağlamaktadır.

3. Gökbük Kanyonu

Gökbük Kanyonu: aynı ismi taşıdığı köyün içerisinde bulunur. Kanyonda, nesli tükenmekte olan yabani hayvan ve birçok endemik bitki türleri görülmektedir.

4. Manavgat ŞelalesiManavgat Şelalesi: yaklaşık 5 metrelik bir falezden aşağıya dökülmesi doğrultusunda meydana gelmektedir. Şehrin gürültüsü ve kalabalığından sıkılanlar bu alana gelip piknik yaparken bir yandan da şelalenin güzelliğine şahit olabilir.

5. Adrasan Koyu

Adrasan Koyu: Yörenin yoğun yaşanmış tarihine gelecek olursak, Helenistik çağın izlerini Adrasan’ın her yerinde görebilirsiniz ve çevre beldelere çok kısa mesafede bulunan antik kentleri ilgi ve hayranlıkla gezebilirsiniz.

6. Rhodiapolis Antik Kenti

Rhodiapolis Antik Kenti: Antalya’nın Kumluca ilçesi, Sarıcasu Köyü yakınında bir tepe üzerinde yer alan Rhodiapolis, isminden dolayı Rodoslular’ın kurduğu bir şehir olarak kabul edilir.

7. Side Antik Tiyatrosu

Side Antik Tiyatrosu: 20.000 seyirci alabilecek büyüklükte olan Side Tiyatrosu’nun mimarlık tarihi açısından önemi; diğer Roma tiyatroları gibi dağ yamacına değil, kemerli mekanlar üzerine kurulmuş olması. Cavea, oskestra ve scene olmak üzere üç bölümden oluşan tiyatro, Pamphylia tiyatroları içinde en büyük ve anıtsal olanı.

8. Köprülü Kanyon

Köprülü Kanyon: Köprülü Kanyon, milli park olarak ilan edilen bir doğa harikasıdır. Kanyonun içerisinden dünyaca ünlü olan Köprüçay ırmağı geçmektedir. 

Antalya , her yıl Dünya’nın dört bir yanından turist çekmektedir.

9. Selge Antik Kenti

10. Saklıkent Kayak Merkezi (YAZ)

11. Göynük Kanyon

12. Termessos Antik Çağı

13.  Kurşunlu Şelalesi

14. Güver Uçurumu

15. Minicity

 16. Antalya Müzesi

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2018, 02:14YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması