uzun kol hemşire forması

uzun kol hemşire forması

uzun kol hemşire forması

HEMŞİRE FORMASI  DOKTOR ÖNLÜĞÜ  SPARİŞİ VERMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Uzun kol hemşire forması modelleri satışımız //www.hemsireformasi.com/ üzerinden yapılmaktadır. Uzun kol hemşire formalarımız özellikle bayanlar için mevsimsel olarak alpaka veye terikotonla üretildiğinde her alanda rahat kullanım sağlıyor. Ürünleri 24 renk seçeneğiyle birlikte ceket boy -uzun kol, uzun bou - uzun kol olarak da tercih edebilirsiniz. Takımlar, XXS, XS, S, M, L ve XL bedenlerinde üretilmektedir.

Bizim önceliğimiz, üyelerimizin mutluluğu.
Güvenli, mutlu ve keyifli bir alışveriş yaşamaları için var gücümüzle çalışıyoruz.
İster uygun fiyatlı ister kampanyalı ürünler olsun parça başı yerine tek kargo ücreti ödeme avantajı sunuyoruz.
Satın aldığınız veya almayı planladığınız ürünlerle ilgili olarak haftanın 6 günü mesai saatleri içinde bize ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.
05327489381 nolu destek numaramızı veya ozelsaticaret@gmail email adresimizi kullanabilirsiniz.Bilgilerinizin yeterli şekilde korunmasını garanti altına almak itibarımız ve güvenirliğimizi arttırmaktadır.
Özelsa'dan aldığınız ürünü beğenmediğiniz veya içinize sinmediği takdirde koşulsuz iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.
Değişim veya iade yapmak istediğiniz ürün üzerinde işlem yapılmamış ve ürünün kullanılmamış olması gerekmektedir.
Amacımız en kaliteli ürünleri, mümkün olan en uygun fiyatla, güvenli ve hızlı bir şekilde son kullanıcıya ulaştırmak ve mutlu etmektir.
 

Uzun Kol Takım modellerimizi;

SİTEMİZ İÇERİĞİNDE ; Ayakkabı & Bot Modelleri,Başhemşire Takım ,Başhemşire Üst, Beşgen Yaka Takım, Beşgen Yaka Üst,Bone Bandana Modeleri, Çift Renk Takımlar,Çift Renk Üstler, Damla Yaka TakımDamla Yaka Üst, Kruvaze Y Yaka Takım,Kruvaze Y Yaka Üst, Oval Yaka Cerrrahi Takım,Oval Yaka Cerrrahi Üst, Pola Ceket Yaka Takım,Pola Ceket Yaka Üst, Terlik Modelleri Treys Cerrahi Kesim Takım, Treys Cerrahi Kesim Üst, Treys Yarasa Kol Takım,Treys Yarasa Kol Üst,V Yaka Cerrahi Desenli Takım,V Yaka Cerrahi Desenli Üst,V Yaka Cerrahi Takım
V Yaka Cerrahi Üst,W Yaka Cerrahi Takım,W Yaka Cerrahi Üst,W Yaka Önlük Takım,Yandan Çıtçıtlı Önlük Takım,Yandan Çıtçıtlı Önlük Üst Zarf Yaka Cerrahi Takım, Zarf Yaka Cerrahi Üst, Desenli Takımlar, Desenli Tek Üst modellerini bulabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2018, 02:36YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması