Temmuz 2018 Zamlı Nöbet Ücretleri Tablo

Temmuz 2018 Zamlı Nöbet Ücretleri TabloTemmuz 2018 Zamlı 1 saatlik  Nöbet Ücretleri için tıklayınız

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2018, 20:23YORUM EKLE
YORUMLAR
Ben
Ben - 8 ay Önce

Ben de doktor nöbet parasi istiyorum. Arkadaş saglikci nöbet parası istemiş. Ozaman saglikci da doktor nöbet parası istiyor.Gih personeli arkadaşların sağlık personeli ile kendini aynı kefeye koyması çok saçma. Ben de ozaman doktor la kendimi aynı kefeye köyüm. Koymam herkez yerine bilsin

GİH sınıfı personel
GİH sınıfı personel - 8 ay Önce

Genel İdari Hizmetler sınıfı (vhki, memur) tuttuğu nöbet ücreti Lise Mezunu: Normal Birim 5,97 TL. - Özellikli Birim 8,96 TL. Lisans ve Ön Lisans Mezunu: Normal Birim 5,97 TL. - Özellik Birim 8,96 TL. Fakat; GİH sınıfı ile aynı yerde, aynı işi yapan Yardımcı Sağlık Sınıfı personelin Nöbet Ücreti (Tıbbi Sekreter, Sağlık Memuru vb.) Lise Mezunu: Normal Birim 8,14 TL. - Özellikli Birim 12,21 TL. Lisans ve Ön Lisans Mezunu: Normal Birim 9,77 TL. - Özellik Birim 14,65 TL. aynı yerde tutulan nöbetten (aynı işi yapmalarına rağmen) iki ayrı unvanın aldığı ücret arasında iki kat fark vardır. Bu durumun düzeltilmesini / eşitlenmesini gerekmektedir.

GİH sınıfı personelin nöbet ücreti ile olan imtihanı
GİH sınıfı personelin nöbet ücreti ile olan imtihanı - 8 ay Önce

Genel İdari Hizmetler sınıfı (vhki, memur) tuttuğu nöbet ücreti Lise Mezunu: Normal Birim 5,97 TL. - Özellikli Birim 8,96 TL. Lisans ve Ön Lisans Mezunu: Normal Birim 5,97 TL. - Özellik Birim 8,96 TL. Fakat; GİH sınıfı ile aynı yerde, aynı işi yapan Yardımcı Sağlık Sınıfı personelin Nöbet Ücreti (Tıbbi Sekreter, Sağlık Memuru vb.) Lise Mezunu: Normal Birim 8,14 TL. - Özellikli Birim 12,21 TL. Lisans ve Ön Lisans Mezunu: Normal Birim 9,77 TL. - Özellik Birim 14,65 TL. aynı yerde tutulan nöbetten (aynı işi yapmalarına rağmen) iki ayrı unvanın aldığı ücret arasında iki kat fark vardır. Bu durumun düzeltilmesi / eşitlenmesi gerekmektedir.

BEN
BEN - 8 ay Önce

NASIL AYNI İŞ .HASTA BAKIMINI HEMŞİREYLE BİRLEKTE VHKİ BERABER Mİ YAPIYOR.DİĞER KURUMLARDA ÇALIŞAN VHKİ LERİN NÖBET PARASININ SAATİ 2 TL. ÖNCEDEN SAĞLIK HİZLETLERİ SINIFINDA OLAMAYAN PERSONEL NÖBET PARASI ALAMIYORDU.

ebe
ebe - 8 ay Önce

bende lisans mezunuyum bende aynı yerde çalışan dr ile aynı almak istiyorum,,,,,,,,,,,,,,,,

GiH sinifi
GiH sinifi - 8 ay Önce

Ayni i$ karde$im.

SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması