Sağlıkta Kalite Değerlendirmenin Birincisi Kırşehir

Kırşehir Sağlık Müdürü Suat Türkoğlu, Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğünün yayınladığı sağlıkta kalite değerlendirmesi sonuç raporuna göre Kırşehir İl Sağlık Müdürlüğünün birinci olduğunu bildirdi.

Sağlıkta Kalite Değerlendirmenin   Birincisi Kırşehir

Kırşehir Sağlık Müdürü Suat Türkoğlu, Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğünün yayınladığı sağlıkta kalite değerlendirmesi sonuç raporuna göre Kırşehir İl Sağlık Müdürlüğünün birinci olduğunu bildirdi.Türkoğlu, şunları kaydetti:

"İlimiz, sağlıkta kalite standartları esas alınarak değerlendirilmesi sonucu Türkiye geneli kalite ortalamasında birincilikle onurlandırılmıştır. Sağlık kuruluşlarımızda çalışan arkadaşlarımızın özverili ve gayretli çalışmaları neticesinde ilimiz bu dereceyi almıştır. Üstat Neşet Ertaş'ın 'Aşk ile çalışan yorulmaz' sözünü şiar edinerek özveri ve gayretle görevini yerine getiren tüm çalışanlarımızı tebrik ediyorum. Bundan sonraki süreçte de kalite ve başarıyı daha da arttırarak Kırşehir'e yakışan bir hastane profili oluşturmak için çaba göstereceğiz. Bu süreçte emeği geçen tüm çalışanlarımıza teşekkür ederim."

Kaynak. Haberler Com

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2019, 23:28YORUM EKLE
YORUMLAR
birinci
birinci - 3 ay Önce

Şirin Kırşehir demek kaliteli oldun.Bozkırın tezenesi artık yanık bağrına vurmayacak o sazın.

kamanlı
kamanlı - 3 ay Önce

keşke kaman devlet hastanesi ile ilgilenip onunla da gurur duysaydın

mmnnm
mmnnm - 3 ay Önce

Değerli Müdür'üm başarınızı tebrik etmekle birlikte asıl başarının hasta ve çalışanları memnun etmekte geçtiğini hatırlatmak isterim. Geçtiğimiz haftalarda Kırşehir E.A H geldiğimizde ( çocuk polk 7 hekim Kbb 5 Hekim Ortopedi 8 olmasına rağmen tek hekim çalıştığını gördük. )

SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması