Sağlık Denetçi Yardımcılığı Yazılı Sınav Sonuçları

Sağlık Denetçi Yardımcılığı Yazılı Sınav Sonuçları

Sağlık Denetçi Yardımcılığı Yazılı Sınav Sonuçları
20/12/2015 tarihinde yapılan Sağlık Denetçi Yardımcılığı Sınavının ilk aşaması olan yazılı sınavda başarı göstererek sözlü sınava girmeye hak kazananların başarı sırasını gösterir liste 16/02/2016 tarihinde Denetim Hizmetleri Daire Başkanlığımızın hizmet binasına asılmış ve Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Başkanlığının internet sitesinde ilan edilmiştir. Ayrıca sözlü sınava girmeye hak kazanan adayların başvuru formlarında belirtilen adreslerine yazılı sınav sonucu taahhütlü mektup ile gönderilecektir. Yazılı sınavda her konu grubu için en az 50 olmak üzere konu gruplarının aritmetik ortalaması 70 ve üstü olan adaylar başarılı sayılmışlardır.


                Yazılı sınavda başarı göstererek sözlü sınava girmeye hak kazanan adayların 02-10/03/2016 tarihleri arasında yapılacak sözlü sınav için, sınav saatinden en az 15 dakika önce sözlü sınav yerinde hazır olmaları, kimlik tespitinde kullanılmak üzere fotoğraflı ve onaylı kimlik belgesi (nüfus cüzdanı, pasaport, sürücü belgesi) ile yükseköğrenim diploması veya bitirme belgesinin aslı ya da kurumca onaylı suretini yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

Sözlü Sınav Yeri: Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Denetim Hizmetleri Daire Başkanlığı İstanbul Cad. No: 52 Kat: 3 Ulus/ANKARA
  

Yazılı Sınavı Kazananların Listesi ve Sözlü Sınav Tarihleri ( 2 Sayfa)Aç İndirYORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması