Sağlık Bakanı Koca Bakanlık Yöneticileriyle İlk Toplantısını Yaptı

Sağlık Bakanı Koca Bakanlık Yöneticileriyle İlk Toplantısını Yaptı

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin ilk Sağlık Bakanı olarak görevi devralan Bakan Dr. Fahrettin Koca ilk birim amirleri toplantısını yaptı.Koca, birim amirleri ile bir araya gelerek brifing aldı.

Toplantıda, bakanlık çalışmaları hakkında bilgilenen Bakan Koca ilk talimatlarını da verdi.

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2018, 12:39YORUM EKLE
YORUMLAR
Sözleşmeli yönetici
Sözleşmeli yönetici - 8 ay Önce

İnşAllah yeniden teşkilat görevlendirmeleri yapılır.. sendika yakınları, millet vekili tanıdıkları, olanlar değil idari ve mali yetkinliği olan
Kendi parasıyla okuyup yüksek lisans mezunu ve doktora sahibi olan yöneticiler atanır.. makamlarda mevzuat hükümlerine göre atama yapılır... alt tabana kulak verilirse kimlerin yönetici olmaması gerektiği cok güzel görünüyor.. yeterki görmek isteyin yeterki duymak isteyin... mali bilgisi olmayan, hırsızı tutan, komisyon bekleyen insanları şu koltuklardan bir indirin..

seda
seda @Sözleşmeli yönetici - 8 ay Önce

yüksek lisansın ve doktoran varsa üniversitede git öğrenci okutha ne dersin nece prof. lar varkin idarecilikte tınnn sesi veriyor ah şu insanlarımız şu isimden önceki eklemeleri şekil ve icraat için kullanması bu arkadaş gelmeden kullanmış bile

kendi yorumuna kendi yorum yapan
kendi yorumuna kendi yorum yapan @Sözleşmeli yönetici - 8 ay Önce

kendi yorumuna kendi yorum yapan
yorumda istanbul yazmamışsın ama istanbul olduğunu söylüyorsun. galiba seni bir yere atamamışlar o yüzden kırılmışsın yorumcu kardeş. ve galiba istanbulda çalışıyorsun. böyle feyk hesapla yorum yazarken daha dikkatli olmalısın açık veriyorsun :)

Adh
Adh @Sözleşmeli yönetici - 8 ay Önce

Sadece İstanbul mu ???

Vhki
Vhki @Sözleşmeli yönetici - 8 ay Önce

Özellikle İstanbul, sağlığın s sinden anlamayan, seçim zamanı bir iki siyasetçi ile foto çektirip, 24 saat showmen gibi ortada dolaşan, babasının gücüyle idareci olanlar var. Hatta öyle bir durum ki referansları bile kendini saklıyor çünkü biliyorlar nasıl kul hakkına girdiklerini. Ama Eminim bu yorumları okuyorlar, gece uykuları kaçmaya başlamıştır.

Bir bilen
Bir bilen - 8 ay Önce

Umarım öncelikle bazı yöneticilerden başlarsınız. Yıllardır bir yerlere çöreklenmiş, bir dönem başhekim bir dönen müdür, diğer dönem başkan ama ne hikmetse sayısız başarısızlık, basiretsizliklerine rağmen hiç birinci ligden inmeyen, alttan, yandan üstten önlerine çıkabilecek, kendi yerlerine layık olabilecek başarılı herkesi karalayan, çamur atan, ayağını kaydıran; birilerinin adamı, birilerinin eşi-dostu-yeğeni bazı yöneticilerden başlarsınız. İnanın çalışanlar bu güruh yüzünden çok yoruldu.

Hemşire
Hemşire - 8 ay Önce

Acep ilk talimatları arasında 3600 ek gösterge ve yıpranma payını geçmişe dönük olarak vermek var mi yoksa sayın bakanda mi unuttu ilk günden bizi

kul hakkı
kul hakkı @Hemşire - 8 ay Önce

yok :))

PASA112
PASA112 - 8 ay Önce

Liyakatli amir.. Lokomotif olmasakta lokomotife kömür atan diğer hepimize ek ödeme adaleti.. Sonrası basit.. Bu ülkenin ekmeğini yiyen bizler kömür bitince maden den kömür bile çıkarırız seve seve.. Ama iş kömüre kalmadı. Biz bittik. Çalışan memnuniyeti önemli demiş bakanımız.. İnşAllah bi çalışma yapılır

Drdg
Drdg - 8 ay Önce

Önce yıllardır bir türlü koltuğu bırakmayan liyakatsız yönetim arsızlarından başlayın. Biraz aşağıyı dinlerseniz kimler olduğunu on kişiden sekizi söyler.

bir sürü gereksiz zevat
bir sürü gereksiz zevat - 8 ay Önce

bakanlık kuşatılmış,lüzumsuz ........................arca,genel müdür kardeş bakan danışmanı,tüm ailede geleydi bari

doğruysa utandım utandım ayıp ayıp
doğruysa utandım utandım ayıp ayıp @bir sürü gereksiz zevat - 8 ay Önce

eğer bu doğruysa çok utanılacak durumda bakanlık,insan utanmalı

mehmet02
mehmet02 - 8 ay Önce

Bilindiği gibi 2005 yılında memur
sendikaları ile hükumet arasında imzalanan Toplu Görüşme Mutabakat Metninde;
"Yardımcı Hizmetler Sınıfında çalışanların öğrenim durumlarına göre bir
defaya mahsus olmak üzere sınavsız atanmalarının sağlanması" için çalışma
yapılacağı kararı yer almıştır." Sekiz yıl oldu bir gelişme yok

Uyandırayım bari
Uyandırayım bari @mehmet02 - 8 ay Önce

Siz uyuyorsunuz kardeşim. 10 Bin bekçi 5 dakikada polis olmadı mı, bazı bakanlıklarda direk yükselmedilermi? vs. Sendikalar hepiniz uyutmaya devam ediyor. Uyanın artık Başkanlık geldi. Ağlamayan bebeğe mama vermezler. Sesinizi duyurun.

Adalet
Adalet - 8 ay Önce

Ben siyaset sağlıktan elini kolunu çekmedikçe bir şeylerin değişeceğine inanmıyorum. Taşrada Sağlık Müdürleri talimatı parti İl ve İlçe başkanlarında aldıkça. İşe girecek personeli ve yönetici koltuğuna oturacak personeli liyakat, ehliye ve adalet olmadan tek ölçü partide yakını var diye torpil yaptıkça hiçbir şey düzelmez. Düzelmesini beklemekte hayal olur.


SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması