Olay Yerinde Sağlıkçılara Saldıran Kişi Polis Tarafından Vuruldu

Çorum'un İskilip ilçesinde oğlu intihara teşebbüs eden baba, eve gelen polis ve sağlık ekibine geç geldikleri iddiasıyla bıçakla saldırdı

Olay Yerinde Sağlıkçılara Saldıran Kişi Polis Tarafından Vuruldu

Çorum'un İskilip ilçesinde intihara teşebbüs eden bir gencin evine giden polis ve sağlık ekibine bıçakla saldıran kişi, vurularak etkisiz hale getirildi. Olayda polis memuru da ayağından yaralandı.

Daha fazla haber için personel sağlık net'i  instagramda takip edin. Takip için tıkla

İddiaya göre, Sakarya Mahallesi Çamlıca Sokağı'nda ailesiyle yaşayan C.A.D. (18), odasında kendisini iple asarak intihara teşebbüs etti.Kısa süre bir sonra odaya giren baba Y.D. (47), oğlunu kurtarıp 112 Acil Servis'ten yardım istedi. Sağlık ekibi, gelen ihbar üzerine polis ekibiyle olay yerine gitti.

Ekiplerin eve girdiği sırada baba Y.D, ambulansın geç geldiği iddiasıyla bıçakla polis ve sağlık görevlilerine saldırdı. Yaşanan arbede sırasında polis memuru B.B. (33), tabancasıyla baba Y.D'ye ateş etti. Y.D'nin karın bölgesinden yaralandığı olayda, polis memuru da merminin sekmesi sonucu ayağından yaralandı.

Olayın ardından bölgeye çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi.

Ambulanslarla İskilip Atıf Hoca Devlet Hastanesi'ne kaldırılan intihara teşebbüs eden genç ile yaralı babası ve polis memuru, ilk müdahalelerinin ardından Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi.

İntihara teşebbüs eden gencin hayati tehlikesinin sürdüğü, babası ile polis memurunun sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2018, 15:53YORUM EKLE
YORUMLAR
özelleştirme
özelleştirme - 5 ay Önce

Sağlık sigortası yapan kurumların hastane kurmasına izin vermek lazım. Hastane de üniversite de kurabilsinler ve özel ambulansta işletebilsinler. En azından rekabet olur, fiyatlar düşer, hizmet kalitesi artar. Şimdi rekabet yok, her şey çok pahalı. Sağlık olunca el mahkum para harcamadan olmuyor.

hasan
hasan @özelleştirme - 5 ay Önce

Pahalı olan ne bu hizmetler bedava yapılıyor, adamın hayalleri var da devlet bu işi parasız yapıyor, bize ekmek çıkmaz korkusu.

Att
Att @özelleştirme - 5 ay Önce

Ne alaka şimdi...

SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması