Metin Memiş'den Gündeme Dair Önemli Açıklama

Metin Memiş'den Gündeme Dair Önemli Açıklama

Rabbimizin emrinde, 
Ayyıldızlı bayrağımızın altında, 
Aziz milletimizin hizmetinde,
Devletimizin yanındayız!

Köklü geçmişimiz ile büyük ve güçlü bir ülke olduğumuzun herkes farkındadır.  Tarih boyunca Devletimizin bekası için, vatanımız için, onurumuz için yaşamış bir milletiz. Ülkemizi yönetenlerin bugün yine aynı anlayış ve kararlılıkla hareket ettiğini görüyoruz. Başkomutanımızın ve Hükümetimizin, Türkiye’nin başına gelebilecek belaların def edilebilmesi amacıyla gerekli tedbirleri alma konusunda son derece kararlı olduğuna şahidiz. 
Türkiye’ye ihanet eden, başka devletlere ajanlık yapan, inancımızı bozmaya ve bizlere diz çöktürmeye çalışanlara karşı fırsat verilmemesi son derece önemlidir. Bu amaçla içimizdeki teröristleri kim koruyorsa, kim kolluyorsa, arkasında kim varsa, yanında kim olduysa hepsinden hesap sorulması gayet tabiidir. Türkiye’nin sınır güvenliğini koruma konusundaki iradesi ve bu iradenin gereklerinin hızlı bir şekilde ortaya konulması ise son derece elzemdir. 
Devletimizin, ülkemizin hakkını, hukukunu, birliğini ve dirliğini korumak için çaba gösterdiği şu günlerde ülkemize karşı açık bir şekilde yapılan gayrı ahlaki tüm saldırıların farkındayız.
Yaşananlar bize gösteriyor ki emeğimizin, ekmeğimizin, alın terimizin, işimizin, aşımızın ve elbette en önemlisi geleceğimizin ve hürriyetimizin; baronların, sömürgecilerin ve onlarla ortaklığı olanlar tarafından esir alınması için yürütülen büyük bir kalkışma ile karşı karşıyayız.  Gizli saklı bir şey kalmamıştır… 
Akıl karışıklığı yaşamıyoruz…
Olanlar, ortadadır…
Bu yüzden en yüksek sesle haykırıyoruz!
Şehit kanlarıyla sulanmış bu güzide topraklarda; Rabbimizin emrinde, Ayyıldızlı bayrağımızın altında, aziz milletimizin hizmetinde ve Devletimizin yanında olacağız!

Metin MEMİŞ
Memur-Sen Genel Başkan Vekili
Sağlık-Sen Genel Başkanı

Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2017, 12:29YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması