KPSS şartı olmaksızın Ordu sağlık personel alımı

Ordu ili aile hekimliği uygulamasında görevlendirilmek üzere kamu personeli olmayan sağlık personel alımı yapılacak. Başvuru için KPSS şartı yok..

KPSS şartı olmaksızın Ordu sağlık personel alımı
21 Haziran 2016 Salı 12:05

Ordu İli Aile Hekimliği Uygulamasında Kamu Görevlisi Olmayan Ebe, Hemşire, Sağlık Memuru ve Acil Tıp Teknisyenleri Aile Sağlığı Elemanı Olarak İstihdam Edilecektir. Başvuru şartlarında KPSS sınavı aranmamaktadır.

Ordu Halk Sağlığı Müdürlüğünden yapılan duyuruya göre il genelinde çeşitli sebeplerden boşalan veya yeni açılan aile sağlığı merkezlerinde görevlendirilmek üzere Kamu Personeli Olmayan Aile Sağlığı Elemanı alımı yapılacak. Sağlık Bakanlığı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Başkanlığının ilgili yazıları doğrultusunda Ordu ilinizde sözleşmeli aile sağlığı elemanı bulunmayan aile hekimliği birimlerine Kamu Görevlisi Olmayan Ebe, Hemşire, Sağlık Memuru (Toplum Sağlığı Teknisyeni), ATT (Acil Tıp Teknisyeni) bölümlerinden mezun olanlardan Aile Sağlığı Elemanı yerleştirilmesi yapılacaktır. Başvurular 20 Haziranda başlayıp 24 Haziran 2016 tarihinde sona erecektir. Müracaatlar şahsen yapılacaktır. Şahsen yapılmayan başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvuru yapacak adaylardan ebelik, hemşirelik, sağlık memurluğu (Toplum Sağlığı), acil tıp teknisyenliği bölümlerinden mezun olanlar başvurabilecektir. Vekil ebe-hemşire-sağlık memuru olarak görev yapanların ve daha önce aile sağlığı elemanı olarak görev yapmış ve usulüne uygun olarak istifa edenlerinde başvuruları kabul edilecektir. 657 sayılı kanun, 4/A, 4/B, 4924 sayılı kanun, 399 sayılı KHK, 5393 sayılı Kanunun 49 uncu maddesine göre çalışanların başvuruları kabul edilmeyecektir. Başvuru için kamet şartı aranmayacak olup ülke genelinden başvuru alınacaktır.

Adaylardan Aile sağlığı elemanı olarak sözleşme imzalamak istediğine dair imzalı dilekçe, kimlik belgesinin onaylı fotokopisi, diploma veya geçici mezuniyet belgesinin noter onaylı sureti, Adli sicil kaydı beyanı, akıl hastalığı bulunmadığına ilişkin sağlık raporu, Dört adet vesikalık fotoğraf ve anlaştığı aile hekimince imzalı dilekçesi ile birlikte atama birimine başvurabilir.

Başvuru detayları ve alım yapılacak merkezler için tıklayınız.

Başvuru formu için tıklayınız.

(mymemur)


Etiketler; #
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.