Kızılay sağlık personeli alımı başladı

Kızılay sağlık personeli alımı başladı

Kızılay 15 Kasım itibarıyla 11 yeni ilan yayınlayarak önlisans ve lisans mezunu çok sayıda personel alımı yapacak.

 

Basvuru ve gerekli bilgiler:

Çocuk Programi Proje Asistani alimi Istanbul, Kilis illeri için yapilacak. Koruma Programi Asistani Ankara, Bursa, Kilis, Konya, Sanliurfa illeri için yapilacak.

Grafiker alimi Ankara ili için yapilacak. Estetisyen alimi Kayseri ili için yapilacak. Koruma programi sorumlusu alimi Ankara ili için yapilacak.Çocuk ve gençlik program sorumlusu alimi Ankara ili için yapilacak. Geçim kaynagini gelistirme sorumlusu alimi Ankara ili için yapilacak. Ilk yardim egitimcisi alimi Ankara ili için yapilacak. Mesul Müdür ilk yardim egitimcisi alimi Istanbul ili için yapilacak.

Doktor alimi Bursa, Diyarbakir, Gaziantep, Kocaeli, Sakarya, Sanliurfa, Tokat, Van illeri için yapilacak. Teknik uzman (IT) alimi Gaziantep ili için yapilacak.

Ön lisans alimi yapilacak pozisyonlar: Ilk Yardim Egitimcisi, Mesul Müdür (Ilk Yardim Egitimcisi), Teknik Uzman (IT) aimi için en az iki yillik Meslek yüksek okulu mezunu olmak gerekiyor.

Lisans alimi yapilacak pozisyonlar: Çocuk Programi Proje Asistani, Koruma Programi (Asistani), Koruma Programi Sorumlusu, Çocuk ve Gençlik Program Sorumlusu, Geçim Kaynagini Gelistirme Sorumlusu, Doktor,Estetisyen alimi için MEB onayli diploma programindan mezun olmasi sarti gerekiyor. Grafiker aliminda iki yil tecrübe ve askerlik sarti araniyor.

Detaylar için tiklayiniz
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması