Katar'da Sağlıkçıya İnanılmaz Maaş..

sağlıkçı maaşları 2016, sağlıkçı maaşları 2017, hemşire maaş bordrosu, hemşire maaş hesaplama, hemşire maaş hesaplama programı, hemşire maaş zammı 2016

Katar'da Sağlıkçıya İnanılmaz Maaş..
Petrol zengini Katar'da halkın sadece % 20'sini gerçek Katarlılar oluşturmaktadır. İnşaat, sağlık ve enerrji sektöründe çalışanlarının tamamına yakını yabancı göçmenlerden oluşmaktadır. Milli geliri çok yüksek olan bu ülkede 1 litre benzin 1 litre sudan ucuzdur ve dizel yakıtlı araç sadece ağır iş makinalarında kullanılmaktadır. 

personelsaglik.net/ Özel Haber

Halkın vergi ödemediği Katar'da bir hemşire yılda 60 bin dolar, paramedik 75 bin dolar, Pratisyen 110 bin dolar, uzman hekim 400 bin dolar ücret almaktadır. Katar'da en az bulunan meslek ise Kardiyoloji Uzmanıdır. En çok aranan sağlık branşları Acil Tıp, Ortopedi,Kadın Doğum ( Bayan Olacak), Ameliyat Hemşiresi, Yoğun Bakım Hemşiresi, Ambulans Teknisyeni..

Katar'da iş bulmak için ya arapça bilinecek yada İngilizce gerisi sizin kabiliyetinize bağlı. Türkiye'deki tüm üniversitelerin Katar'da geçerliliği bulunmaktadır. Dışardan gelen sağlıkçılar için lojman imkanı vardır. Ancak bu lojman bildiğiniz lojmanlardan değildir. Bir uzman hekim için 5 bin metre karelik bir alanda 2 katlı villa ve 1 adet lüks jip verilmektedir. Hatta Etiyopyalı bir de hizmetçi verilmekte.

Katar'da Sağlıkçı olmak için ; http://www.sch.gov.qa/home-en adresinden ''contact us'' bölümü ile iletişime geçiniz.

Kaynak: personelsaglik.net
Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2015, 18:03YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan keser
Hasan keser - 4 ay Önce

Üniversite mezunu ilk ve acil yardım mezunuyum bende gitmek istiyorum katara

Hemşire
Hemşire - 5 ay Önce

Lise mezunu hemşireyim katardada mesleğimi yapamazmıyım

SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması