İstanbul Sağlık Müdürlüğü İl İçi Tayin Duyurusu

İstanbul Sağlık Müdürlüğü İl İçi Tayin Duyurusu

“Sağlık Bakanlığı Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği”  ile “Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri ve Yardımcı Sağlık Hizmetleri Sınıfı Harici Personelin Atama ve Yer Değiştirme Usul ve Esaslarına İlişkin Yönerge” kapsamında ilimiz emrinde görev yapan personelin 2018 Yılı İstanbul İli İsteğe Bağlı İl İçi Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası 08/08/2018 tarihinde  yapılacaktır.

Söz konusu kuraya başvuracak olan personelin, ekteki kura takvimi  çerçevesinde münhal açılan yerlerden en çok 5 (beş) tercihinin yapıldığı Atama Nakil Talep Formunu doldurarak göndermesi halinde talebi değerlendirilmeye alınacaktır.Kura başvuru evrakları ilan metninde belirtilen süre içerisinde Müdürlüğümüz Personel Hizmetleri Başkanlığına ulaşmayanların başvuruları geçersiz sayılacaktır.

2018 Yılı İsteğe Bağlı İl İçi  Yer Değiştirme Suretiyle Atama Kurası Takvimi 
 

SIRA TARİH AÇIKLAMA
1 18/06/2018 – 06/07/2018 Görev Yaptığı Kuruma Başvuruların Yapılması
2 11/07/2018 Başvuruların İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü Personel Hizmetleri Başkanlığına İletilmesi
3 25/07/2018 Müracaatları Kabul Edilen Ve Edilmeyenlerin İlanı
4 01/08/2018 Müracaatı Ret Olanların İtirazlarının Alınması
5 08/08/2018 Yerleştirme Sonuçlarının İlanıYORUM EKLE
YORUMLAR
Özhan kılıç
Özhan kılıç - 8 ay Önce

1 ay öncesinden talep toplama yapıldı. Bu taleplere göre yer açılmadı.Anestezi (Sağlık memuru 1 kişi -sağlık teknikeri 1 kişi) koca şehir de 2 hastane açılmış.

Memur
Memur - 8 ay Önce

TALEP TOPLAMA YI NEDEN YAPTILAR Kİ.sADECE DOKTORLAR DÜŞÜNÜLEREK AÇILMIŞ BİR İLAN.GEREK YOKTU.ZATEN İSTEYEN DOKTORU İSTEDİKLERİ YERE VERİYORLAR.İSTANBUL DOKTOR İL MÜDÜRLÜĞÜNÜ TEBRİK EDERİM.

İstanbul
İstanbul - 8 ay Önce

İstanbul da sağlıkta tek dert tayin mi? Avrupa ve Anadolu yakasında birer eş müdürlük olsa daha iyi olurmuş. Örneğin İstanbul Anadolu yakası İl Sağlık Müdürlüğü, İstanbul Avrupa yakası İl Sağlık Müdürlüğü gibi.

GİH VE TH sınıfı
GİH VE TH sınıfı - 8 ay Önce

İlan sağlık dışındaki personel için

Toplum Sağlıkçı
Toplum Sağlıkçı - 8 ay Önce

Benim anlamadığım sağlık memuru toplum sağlığı teknisyeni hiç açmamışlar. Nasıl iş bu. Bi sürü hemşire açmışlar. Acaba toplum sağlıkçılra hemşireliğe başvurabilecekmi yoksa neden mağdur edildi müdürlüğede ulaşamıyorum telefonla

SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması