Hem FETÖ hem PKK'nın kozmik valisiymiş

Hem FETÖ hem PKK'nın kozmik valisiymiş

Hem FETÖ hem PKK'nın kozmik valisiymiş

FETÖ'nün elebaşı Fetullah Gülen'in 'Devletin kılcal damarlarına sızın' talimatı verdiği kripto elemanları birer birer deşifre oluyor. 15 Temmuz hain darbe girişiminde, FETÖ adına Akıncılar Üssü'nde bulunan Hava Kuvvetleri İmamı Adil Öksüz'ü yakalayacak ekibin başında yer alan Sakarya KOM Müdürü Ercan Özoğluöz'ün 'mahrem imam' çıkmasının ardından bir önemli gelişme de Şırnak'ta yaşandı. Önceki gün Vali Yardımcısı A. E., hakkında yürütülen FETÖ soruşturması kapsamında açığa alındı. Ancak istihbarat bilgileri E.'ün tüm pisliklerini tek tek deşifre etti:

SİNOP'TA AÇIĞA ALINMIŞTIŞırnak'a Eylül 2017 yılında atanan E., daha önce Sinop'ta 'yolsuzluk' iddiaları nedeniyle açığa alındı. E.'ün hakkındaki soruşturma devam ederken Şırnak'ta göreve başladı. PKK terör örgütünün etkin olmaya çalıştığı illerden birisi olan kentte E., kritik görevlerde bulundu. OHAL Komisyon Başkanlığı, Polis ve Jandarmadan sorumlu Vali Yardımcılığı, İl Vali Vekilliği, Kamu İhaleleri gibi kurumlar E.'ün sorumluluğunda yer aldı. E.'ün, polis ve Jandarmadan sorumlu Vali Yardımcısı olarak tüm kozmik operasyon bilgilerine erişim imkanı vardı.

GİZLİ TOPLANTILAR YAPTI

E.'ün PKK ve FETÖ bağlantılı şahıslarla Ankara'da lüks otellerde gizli yaptığı toplantılar yaptığı öğrenildi. E.'ün Şırnak'ta icra edilen olan Meskun Mahal Operasyonları sırasında (şehir merkezinde yapılan) görev almış olan gazi ve personele karşı yaptığı mobinge varan yaklaşımlarda bulunduğu belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2018, 10:07YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması