Hastanede Çiğköfte Yapan Teyzeler Konuştu

BENİM HATAM, KİMSENİN SUÇU YOK'Çorum'da, Nevruz Köylü (50), tedavi gördüğü hastane odasında yakınları tarafından çiğ köfte hazırlanıp, yenilmesiyle ilgili konuştu.

Hastanede Çiğköfte Yapan Teyzeler Konuştu

BENİM HATAM, KİMSENİN SUÇU YOK'Çorum'da, Nevruz Köylü (50), tedavi gördüğü hastane odasında yakınları tarafından çiğ köfte hazırlanıp, yenilmesiyle ilgili konuştu. Organizasyonu kendisinin yaptığını savunarak, kimsenin suçu olmadığını söyleyen Köylü, "O çiğ köfteyi yapan kişi benim. Böyle olacağını bilmiyordum.  Kapıdan girerken  güvenlikçiler elimdeki malzemeleri görüp 'ne' diye sordular. Ben de 'bu leğenle çamaşırlarımı yıkayacağım' diyerek onları atlattım. Ondan sonra da insanlar yattıktan sonra çiğ köfteyi yapıp, yerken hemşire geldi, 'tansiyon hastasısınız, ne yapıyorsunuz' diyerek çiğ köfteleri elimizden alıp, çöpe attı. Tabii bu arada birisi bizi çekti ve paylaşmış. Olayların buralara kadar geleceğini hiç düşünemedim. Bu yaptıklarımdan hiç kimse sorumlu değildir. Benim hatam, hiç kimsenin suçu yok, böyle olmasını istemezdim. Rica ediyorum benim yüzümden hiç kimse zarar görmesin, cahilliğime verin" dedi.

Yusuf ÇINAR/ÇORUM,

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2019, 12:26YORUM EKLE
YORUMLAR
SELİMCAN
SELİMCAN - 4 gün Önce

ABLACIĞIM,BANA DA ÇİĞ KÖFTE YAPABİLİRMİSİN:))) SAYGILARIMLA.

Ali ŞİRİN
Ali ŞİRİN - 4 gün Önce

il sağlık müdürlüğü soruşturma açmış güleyim bari soruşturmada hastane idaresi sorgulanacak niye içeri aldın önlem almadın denilecek. Hırsızın hiçmi suçu yok misali teyzelere kimse bir şey diyemeyecek çünkü onlar hasta ? . Hastane idaresi veya hekimler teyzeciklere sizin tedaviye ihtiyacınız yada tedavi kurallarına uymuyorsunuz bu sebeple taburcu ediyorum desin bakalım anında hekimin kellesi gider.

hemşire
hemşire @Ali ŞİRİN - 3 gün Önce

HASTALAR YATIŞI YAPILDIKTAN SONRA HASTANE KURALLARI HAKKINDA KANUNEN BİLGİLENDİRİMELİ.

emre anaz
emre anaz - 4 gün Önce

olurmu canım kimsenin suçu yok, bikaç sağlık çalışanını açığa alsınlar..

aaaaaaa
aaaaaaa - 4 gün Önce

personelin menemen, yumurta, mangal vs yaptığının yanında bu olay gayet masun bana göre :)

Tüldenim lee
Tüldenim lee - 4 gün Önce

Acil servisleri otel odası gibi kullananlara ne dersin adam serum bahanesiyle geliyor saglik çalışanı nada hakaret edip gidiyor turkiyede sağlıkta katkı payı alınmalı bu teyzeler orasını otel odası gibi kullanmış personel ne yapabilir ki

sdsada
sdsada - 4 gün Önce

yalan,yalan,ayalan....

SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması