Hastane tuvaletinde ölü bulundu

Hastane tuvaletinde ölü bulundu

Hastane tuvaletinde ölü bulundu

Alınan bilgiye göre, gözlerindeki şişliği tedavi ettirmek için babası  Mehmet Karakaş ileBolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesine gelen 43  yaşındaki İbrahim Karakaş, idrar tahlili vermek için hastanenin tuvaletine gitti.

Uzun süre hastane bahçesinde oğlunun çıkmasını bekleyen baba, cep  telefonuyla ulaşmadığı oğlunun hastaneden ayrılmış olabileceğini düşünerek evine  gitti.Oğlunun evde olmadığını gören baba Karakaş, yeniden hastaneye gelerek  yetkililerden bilgi istedi.

Hastanenin güvenlik kameralarını inceleyen yetkililer, İbrahim  Karakaş'ın hastanenin tuvaletine girdiğini ve oradan çıkmadığını tespit etti.  Yapılan kontrolde, İbrahim Karakaş'ın tuvalette bulunduğu ve burada hayatını  kaybettiği belirlendi.

Hastane yetkilileri durumu polis ekiplerine bildirdi. Olay yeri  inceleme ekiplerinin çalışmasının ardından rahim Karakaş'ın cesedi hastane  morguna kaldırıldı.

Baba Mehmet Karakaş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, "Oğlumun şekeri  vardı. Göz kapaklarında şişme vardı, doktora onu göstermek için geldik. Muayene  olamadan idrar tahlilini vermek için gittiği tuvalette düşmüş." dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması