Hastane personeli hırsızlarla bir olup hastaneyi soydu

Fatih'te bulunan Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nin eczanesi, hastanede çalışan 2 personelin yardımıyla güpegündüz soyuldu. 42 adet tıbbi malzemenin çalınıp Aksaray'da bulunan bir tıbbi malzeme satıcısına satıldığı olayla ilgili olarak 2'si hastane personeli 6 şahıs yakalanıp tutuklandı.

Hastane personeli hırsızlarla bir olup hastaneyi soydu

Geçtiğimiz 7 ve 19 Aralık tarihinde yaşanan 2 ayrı hırsızlık olayıyla ilgili olarak Fatih İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri önceki hafta aldıkları suç duyurusuyla başlattıkları çalışmalarda 2'si hastane personeli 6 kişilik hırsızlık şebekesini ikinci hırsızlık girişiminde suç üstü yakalayıp gözaltına aldı.

Hastanenin eczanesinden tıbbi malzeme ve ameliyat sarf malzemelerini güpegündüz koli ve sırt çantalarına yükleyip ardından garajda belirttikleri araçlarına koyarak çalan şebekenin daha sonra bunları Aksaray da bulunan bir Tıbbi malzeme satıcısına getirip devrettikleri tespit edildi.

SOYGUN ANI KAMERADA

Fatih İlçe ekipleri tarafından yapılan çalışmalarda 26 aralık günü yakalanan şebekenin, hastane güvenlik kameralarından hırsızlık olaylarını nasıl gerçekleştirdiği dakika tespit edilirken, şebekenin uzantılarına yönelik polisin çalışmaları devam ediyor.

Kaynak: MİİLİYET

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2019, 13:35YORUM EKLE
YORUMLAR
SELİMCAN
SELİMCAN - 3 ay Önce

AH HURSUZ AH.

ECZACI
ECZACI - 3 ay Önce

BU YAKALANDIĞI BİR ZAMAN DİLİMİ, PERSONELLER O KADAR CESARETLENMİŞ Kİ GÜNDÜZ VAKTİ ALENİ HIRSIZLIK YAPIYOR. YA YAKALANMADAN ÖNCEDE YAPTIYSA NE OLACAK FAKİRİN, FUKARANIN, YETİMİN HAKKI.....

Adnan bey
Adnan bey - 3 ay Önce

vay vay ne hale geldi.

GEBERSİN BUNLAR YA
GEBERSİN BUNLAR YA - 3 ay Önce

İNSANLIK BU KADAR YOLDAN ÇIKMIŞ OLAMAZ BU ÇIKANLARIN GENETİĞİNE BAKSINLAR GERÇEKTEN İNSAN MI BUNLAR SİZ DİYELİM BENDEN BİR ŞEY ÇALDINIZ HELALLEŞİR YADA HELALLEŞMEYİZ YA DEVLETTEN ÇALANLAR İŞTE ONLAR 85 MİLYONLA TEK TEK HELALLEŞECEK BUNLAR KESİNLİKLE AF EDİLMEMELİ BUNLARI MADEN OCAKLARINDA 20 YIL ÇALIŞMAYA MAHKUM EDECEKSİN ÇALAN DA AYNI HALT SATIN ALAN DA NE HASTANE ÜRÜNÜNÜ ÇALANDA NE DE SATIN ALANDA VİCDAN KALMIŞ ALLAH BELALARINI VERSİN DEVLET MALI FAKİRİN FUKARANIN GURABANIN ŞEHİDİN YETİMİN MALI YİYENİN GIRTLAĞINA KEZZAP DÖKÜLÜR MİDESİ ÇÜRÜR BUNLAR İNSAN DEĞİL

Hemşire
Hemşire @GEBERSİN BUNLAR YA - 3 ay Önce

Genetiğine bakmasınlar, hırsızın mal varlığına baksınlar yeter. Çala çala deniz kenarlarında villalarda hırsızlar insanmış gibi yaşarken, helalinden para kazanacağım diye bu dünyada zorlanarak olumsuz şartlarda yaşayan sürüngenler var.

bayburtlu
bayburtlu - 3 ay Önce

HERKES BİR YERDEN ÇALIYOR SONUMUZ İYİ DEYİL.

şüpheci biri
şüpheci biri - 3 ay Önce

Şüpheci bi insan olarak aklıma gelen olasılıklardan biride şu
Belkide adamlara sözlü olarak birileri emir verdi şu malzemeler bozuk çıktı gidin şuraya verin dedi
Belki adamlar gariban işlerini ve kendilerini emir kulu olarak gördükleri için uyanmadılar mevzuya hırsızlık yaftasıda böylece boyunlarına kalmış olabilir.
Doğru kararı adalet verir.

Att
Att @şüpheci biri - 3 ay Önce

Olmayacak iş değil. Polis ve savcı bu ihtimali değerlendirir muhakkak.

Hemsire
Hemsire - 3 ay Önce

Bence bunu sadece hastane personeline değilde %25 le asgari ücret e %3+%4 le memura zam yapana sormak lazım.


SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması