Hastane odasında çiğ köfte partisi/ Video

Sungurlu Devlet Hastanesinde tedavi gören hastanın odasında çiğ köfte yapıldığına ilişkin sosyal medyaya yansıyan görüntüler üzerine Çorum Sağlık Müdürlüğünce inceleme başlatıldı

Çorum'un Sungurlu ilçesinde, hastane odasında çiğ köfte yapıldığına ilişkin sosyal medyaya yansıyan görüntüler üzerine İl Sağlık Müdürlüğünce inceleme başlatıldı.

Sungurlu Devlet Hastanesinde tedavi gören bir kadın hastanın odasında toplanan kişilerin burada çiğ köfte yapmasını içeren görüntülerin bazı sosyal paylaşım sitelerinde yer alması üzerine İl Sağlık Müdürlüğü harekete geçti.İl Sağlık Müdürü Ömer Sobacı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, konuyla ilgili inceleme başlattıklarını belirterek, hastane personelinin konudan haberi olmadığını söyledi.

Görüntülerde de hastane personelinin olmadığına işaret eden Sobacı, "Zaten videoda da herhangi bir personel görünmüyor. Konuyla ilgili bir inceleme başlattık. İncelemenin ardından gerekli açıklama yapılacak." dedi.

Sosyal paylaşım sitelerinde yer alan görüntülerde, söz konusu hastanedeki bir hasta odasında yere konulan plastik leğende bir kadının çiğ köfte yoğurduğu, diğer kadınların da bunu yedikleri görülüyor.

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2019, 16:43YORUM EKLE
YORUMLAR
Att
Att - 5 gün Önce

Bunu hemşireler yapsa anında açığa alınırdı

vefa
vefa @Att - 4 gün Önce

hastahanelerde vatandaş ne yapsa HAKLI mantığının sonucu!!!

iş etiği
iş etiği @Att - 4 gün Önce

herhalde sağlık personelinden birileri yapsa açığa alınır dı? işinize saygınız yok mu sizin

Akrep
Akrep - 5 gün Önce

Gercekten sagligi icin bulunmasi gereken hasta ve refakatcisinin yerine isletme otel musteri mantigiyla hareket edilen saglik kurumlarinin tablosu sasirmamak lazim yazik ihtiyaci olan insanlarin yatak yok denilerek olusturulan hem devlet hemde gercek hasta tarafli kulfete...

SELİMCAN
SELİMCAN - 5 gün Önce

CANLARI ÇEKMİŞTİR YAZIK. SAYGILARIMLA.

Hemşire
Hemşire - 5 gün Önce

Çığ köfte değil o. Bizim burda tokmak köftesi derler ;)

vay vay
vay vay - 5 gün Önce

O kadar çok yemişlerki köfteyi hepsi obez olmuş tombiş tombiş olmuşlar.Kayıtlara da bakarsan hastane muayene sayısı full çekmiştir.

Tuğrul
Tuğrul - 5 gün Önce

Ülkede o kadar olay varken insanlarin koftesine mi soruşturma açılmış (!)

Perişanlar
Perişanlar - 5 gün Önce

Ooo hanımlar afiyet olsun.Bazı hastaneleri bakın sağlık müdürü denetliyormuş.Sizi denetleyen yokmu.Aklımdayken performans katsayınız ne ile çarpıldı bu arada

çiğ kıöfte
çiğ kıöfte - 5 gün Önce

Ne var bunda? Bazen personel de yapmıyor mu? Ha çiğ köfte olmasada yaprak sarma kısır yapılır genelde.

çiğ köfte
çiğ köfte @çiğ kıöfte - 5 gün Önce

hocam sağlık personeli misiniz? hasta odasına bu kadar kalabalık girilmesinde dahi sıkıntı varken çiğköfte partisi yapılmasında mı sıkıntı bulmuyorsunuz? olabilecek en basit senaryo da velev ki o hasta çiğ köfteden dolayı gastroenterit oldu ki yaşlı hastaysa kliniği sıkıntılı seyredebilir aynı hasta yakınları bimer cimer televizyoncular..vb artık nereye ulaşabilirlerse şikayet edip hastamızın bişeyi yoktu hastanede bağırsaklarından mikrop kaptırttılar bu doktordanda hemşirelerdende şikayetçiyiz diye ağlamayacaklar mı?


SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması