Genç Sağlıkçı Kansere Yenildi

ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Klinik Destek Birimi’nde görev yapmakta olan sağlık çalışanı Yunus Emre Dere yakalandığı kan kanseri (lösemi) hastalığıyla olan mücadelesini kaybetti.

Genç Sağlıkçı Kansere YenildiHayatının baharında kanser hastalığına yakalanan Dere, tedavi gördüğü hastanede dün sabah hayata gözlerini yumdu. Hastanenin sevilen yüzlerinden olan Yunus Emre Dere‘nin ölümü ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi sağlık çalışanlarını derin üzüntüye boğdu. Dere’yi bu son yolculuğunda mesai arkadaşları ve hastane yönetimi yalnız bırakmadı. Hastanenin önünde dualar eşliğinde düzenlenen törenden sonra cenazesi defnedilmek üzere Demirtaş’a götürüldü. Başhekim Vekili Uz. Dr. Nadir Aldemir, “Acımız büyük, tarif etmekse imkânsız. Bütün sağlık çalışanlarımızın ve ailesinin başı sağ olsun.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2018, 11:00YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet Günay
Mehmet Günay - 5 ay Önce

Tebessümüyle insanın yüreğindeki denizleri dalgalandıran böyle melek misal güzel yüzlü insanların ; kızkulesindeki bir martı gibi aniden kanat açıp göğün içine karışması, gözlerden uzaklaşması insanı derinden üzüyor.

mehmet02
mehmet02 - 5 ay Önce

Allah rahmet etsin

SELİMCAN
SELİMCAN - 5 ay Önce

ALLAH RAHMET EYLESİN.SAYGILARIMLA.

abab
abab - 5 ay Önce

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun ailesine Allah sabır versin...

SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması