Doktoru darp eden 2 kişi serbest

Doktoru darbettiği öne sürülen 2 kişiden biri çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı, diğeri emniyetteki ifadesinin ardından salıverildi

Doktoru darp eden 2 kişi serbest

Samsun'da doktoru darbettikleri iddiasıyla gözaltına alınan 2 hasta yakınından biri mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı, diğeri ise emniyetteki ifadesinin ardından salı verildi.Sağlık Bilimleri Üniversitesi Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi'nde görevli asistan doktor Hüseyin Tufan Yanık'a sözlü ve fiziki saldırıda bulundukları iddia edilen hasta yakınları Y.A. ve E.A, polis ekiplerince İlkadım ilçesinde yakalandı.

Şüphelilerden Y.A. İlyasköy Polis Merkezi'ne, yaşı küçük E.A. ise Çocuk Şubesi'ne götürüldü. İşlemleri tamamlanarak adliyeye sevk edilen Y.A. adli kontrol şartıyla serbest bırakılırken, yaşı küçük olan E.A. ailesine teslim edildi.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi'nde görevli asistan doktor Hüseyin Tufan Yanık, dün hasta yakınlarının saldırısına uğramış, Gazi Devlet Hastanesinde müşahede altına alınan doktorun şikayeti üzerine polis, zanlıların yakalanması için çalışma başlatmıştı.
YORUM EKLE
YORUMLAR
AYHAN
AYHAN - 2 ay Önce

TAPU MEMURUNU YADA NÜFUS MEMURUNU DARP ETSEYDİ SERBEST KALIRMIYDI HELE ADLİYE MEMURUNU DARP ETSEYDİ GÖRÜRDÜK ( HAKİM SAVCI DEMİYORUM)

ali ve Veli
ali ve Veli - 2 ay Önce

yazıklar olsun uzuluyorum

yusuf
yusuf - 2 ay Önce

işte çıkarttık dedikleri yasanın uygulanısı. yazıklar olsun

....................
.................... - 2 ay Önce

NERDE YETKİSİZ SENDİKA HADİ MÜJDE DİYE VERİYORDUNUZ

SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması