Botoks Yaptırdığı Ortaya Çıkan Koca, Hemşire Karısından Dayak Yedi

İstanbul'da kocasının kendisinden habersiz 'botoks' yaptırdığını gören genç kadın, eşini darp etti. Darp raporu alan koca, eşinden şikayetçi oldu.

Botoks Yaptırdığı Ortaya Çıkan Koca, Hemşire Karısından Dayak Yedi

Kocası Hasan A.'nın (40) kendisinden habersiz "botoks" yaptırdığını gören eşi Emine A. (33), eşini darp etti. Darp raporu alan koca, şikayetçi oldu. Genç kadın hakkında, "Eşe karşı yaralama ve hakaret" suçlarından dava açıldı.

HEMŞİRE KARISINDAN HABERSİZ BOTOKS YAPTIRDI

İstanbul'da, kocasının yüzüne botoks yaptırdığını fark eden genç kadın, eşini darp etti. Zeytinburnu'nda özel bir hastanede amir olarak çalışan Hasan A.,aynı hastanede hemşire olarak görev yapan Emine A. (33) ile evliydi. Kocasının kendisinden habersiz, botoks yaptırdığını gören Emine A., tepki gösterdi.

"KOCASINI DARP ETTİ"

 Tartışma sırasında genç kadın kocasını darp etti ve "40 yaşından sonra azdın" şeklinde hakaret içerikli sözler sarf etti. Hastaneden darp raporu alan Hasan A., eşinden şikayetçi oldu. Kadının olayla ilgili ifadesine başvuruldu. Emine A., yaşanan tartışmayı doğruladı.

"EŞE KARŞI YARALAMA VE HAKARET" SUÇUNDAN DAVA AÇILDI

İstanbul Ailenin Korunması Bürosu tarafından yürütülen soruşturma sonunda genç kadın hakkında, "Eşe karşı yaralama ve hakaret" suçlarından dava açıldı. Dava, Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülecek.

Kaynak:https://www.sondakika.com/haber/haber-botoks-yaptirdigi-ortaya-cikan-koca-ayni-11383433/

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2018, 22:29YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması