Bakanlıkların Yeni Logoları İlk Defa Kullanıldı

Bakanlıkların Yeni Logoları İlk Defa KullanıldıCumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine geçişle beraber bakanlıkların logolarının değişeceği yönünde haberler çıkmıştı . Dün gerçekleşen ağaç dikme töreninde Milli Eğitim Bakanlığı ve Tarım ve Orman Bakanlığının yeni logolarının kullanıldığı görüldü. Yeni logolarda logo etrafında 16 türk devletini temsilen 16 yıldız mevcut.  Edindiğimiz bilgilere göre teşkilatlar mevcut logolarını kullanmaya devam edecek. Cumhurbaşkanlığının himayesinde yapılan programlarda ise bu yeni logolar kullanılacak. Tesislerde tabela vb değişikliklere gidilip israfa yol açılmayacak. 

Kaynak: Personel Sağlık Net
YORUM EKLE
YORUMLAR
Att
Att - 5 ay Önce

Logo önemli tabi

HEMŞİRE
HEMŞİRE - 5 ay Önce

TEK SIKINTIMIZ LOGOYDU ONUDA HALLETTİNİZ SAĞOLUN SN BAKANIM..

Hemşire
Hemşire - 5 ay Önce

En son yapılacak işi nedense en başta yaparız biz. Bir sürü konu varken çözülecek en acili logo muydu yani. Bir logonun değişmesi ne kadar kağıt ve tabela israfı hesaplanmıştır inşAllah, şu yoklukta.

Mustafa
Mustafa - 5 ay Önce

Tüm tabelalar değişecek, sağlık bakanlığına bağlı tüm kurumların internet sitelerindeki logolar, tüm kurum personellerinin kimlikleri, tüm antetli belge ve dökümanlar, reklam afişleri, tanıtım filmleri , araç giydirmeleri ve kim bilir daha neler. Çok acayip tasarruf edilecek yine

SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması