83 kişilik kişiye özel ilan

Adnan Menderes Üniversitesi 83 kişilik sözleşmeli personel alımında, "Hasta güvenliği ve enfeksiyon kontrolü ile yasal düzenlemeler ve mevzuat katılım belgelerine sahip olmak" şartı aradı

83 kişilik kişiye özel ilan


4/B statüsünde çalıştırılmak ve üniversite hastanesinde görevlendirilmek üzere 83 kişilik ilan yayımladı.

Ancak ilan metninde kişiye özel şart niteliği taşıyan, "klinikte 5 yıl çalılmış olmak", "temel yaşam desteği eğitimine katılmış olmak", "İletişim, hasta güvenliği ve enfeksiyon kontrolörü ile yasal düzenlemeler ve mevzuat katılım belgesine sahip olmak" gibi şartlar aranmaktadır.

İşte kişiye özel ilan

Kaynak: Memurlar Net
YORUM EKLE
YORUMLAR
coşkun
coşkun - 5 gün Önce

Acil tıp teknisyeninde veya hemşirede yangın söndürme belgesi ne alaka. Bir tek gece bekçiliği sertifikası istememişler.

AĞRILI
AĞRILI - 5 gün Önce

Oda bir şeymi siz gelin bir de ağrıya bakın kişiye özel sadece kişinin cihazında bulunan özelliklerin olduğu cihaza adrese teslim ihale yapmaya çalışıyorlar artık bu olaylara birin dur demesi lazım

DURUGÖZ
DURUGÖZ - 4 gün Önce

DEMEK Kİ BAZILARINA ALLAH ÖZEL OLARAK NASİP EDİYOR. AYAKTA UYUMAK NE SARIYAAA BEEEEE.

Diyetisyen
Diyetisyen - 5 gün Önce

Birşey sormak istiyorum. "Sağlık çalışanları için İletişim, Hasta Güvenliği ve Enfeksiyon Kontrolü ile Yasal Düzenlemeler ve Mevzuat katılım belgelerine sahip olmak. " maddesi ne anlama geliyor? İlk defa karşılaşıyorum.Nasıl sahip olabilirim?

112
112 - 5 gün Önce

BU SAĞLIK PERSONELİ BİR KURUMDA ÇALIŞMIYOR İSE NASIL DENEYİMİ OLACAK?SAĞLIKTA GELİNEN SON NOKTA.YAZIKLAR OLSUN.

Diyetisyen
Diyetisyen - 5 gün Önce

Birsey sormak istiyorum. "Sağlık çalışanları için İletişim, Hasta Güvenliği ve Enfeksiyon Kontrolü ile Yasal Düzenlemeler ve Mevzuat katılım belgelerine sahip olmak." maddesi ne anlama geliyor? İlk defa burada karşıma çıkıyor.Nasıl bu belgeye sahip olabilirim?

gezgin
gezgin - 5 gün Önce

ilanın kısaca meali..hastanemizin dışından müracaat edenler ağzınızla kuş tutsanız giremezsiniz..bu kadroda alınacaklar muhtemelen bu hastanede taşeron şirket çalışanı olarak devam ediyorlar..bu kişileri 4/b li olarak resmiyet kazandırıyorlar..

Alirıza binboga
Alirıza binboga - 4 gün Önce

.


SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması