Sosyal Güvenlik Denetmen Yardımcısı Tercih ve Atama Duyurusu

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı tarafından Sosyal Güvenlik Denetmen Yardımcısı Tercih ve Atama Duyurusu yayımlandı

Sosyal Güvenlik Denetmen Yardımcısı Tercih ve Atama Duyurusu
23 Mart 2016 Çarşamba 11:48

SOSYAL GÜVENLİK DENETMEN YARDIMCISI
TERCİH VE ATAMA DUYURUSU


Kurumumuz Sosyal Güvenlik Denetmen Yardımcısı ihtiyacının karşılanmasını teminen, Sosyal Güvenlik Denetmenliği Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde yapılan giriş sınavı sonucu 25/02/2016 tarihinde Kurumumuz internet sitesinde ilan edilmiştir.

Söz konusu sınavda asıl sırada başarılı olan adayların tercih başvurusu ve atamalarına ilişkin iş ve işlemler aşağıdaki şekilde yürütülecektir

1. GENEL AÇIKLAMALAR

1.1. Adayların tercih edecekleri il ve kadro sayılarını gösterir liste ektedir.(EK-1)

1.2. Adaylar tercihlerini, 24-28/03/2016 tarihleri arasında Kurumumuz internet sitesi (http://sinavbasvuru.sgk.gov.tr) adresinde yer alan Sosyal Güvenlik Denetmen Yardımcısı Atama, Tercih ve Bilgi Formunu KPSS puan türüne göre durumlarına uygun şekilde eksiksiz ve doğru olarak doldurmak suretiyle yapacaklardır. Formun eksiksiz ve doğru şekilde doldurulmasından adaylar sorumludur.

1.3. Adaylar 20 il tercihi yapabilecek, ayrıca tercihlerine yerleşememesi halinde, Kurumca belirlenecek herhangi bir ile atanmayı kabul edip etmediğine dair seçeneği mutlaka işaretleyecektir.

1.4. Adayların tercihlerini onaylamalarını müteakip, düzeltme veya değiştirme imkanı olmadığından, tercihlerini onaylamadan önce mutlaka kontrol etmeleri gerekmektedir.

1.5. Adayların, Sosyal Güvenlik Denetmen Yardımcısı Atama, Tercih ve Bilgi Formu ile eki belgeleri 01/04/2016 Cuma mesai sonu saat 17:00’a kadar Ziyabey Cad. No:6 06520 Balgat/ANKARA adresinde bulunan Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı 5. kat 522 nolu odaya elden veya posta yolu ile (postadaki gecikmeler kabul edilmeyecektir) teslim etmeleri gerekmektedir.

1.6. Adayların tercihlerine yerleşememesi ve herhangi bir ile atanmayı kabul etmeleri halinde elektronik ortamda yerleştirmeleri yapılacaktır.

1.7. Başvuru belgelerinde gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılarak atamaları yapılmayacak, yapılmış olsa dahi iptal edilecek ve ilgililer hakkında Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır.

1.8. Yerleştirme sonuçları bilahare Kurumumuz internet sayfasında ilan edilecektir.

1.9. Bu duyuruda yer almayan hususlarda, Sosyal Güvenlik Denetmenliği Yönetmeliği, diğer ilgili mevzuat ve İnsan Kaynakları Daire Başkanlığının açıklamaları çerçevesinde işlem yapılacaktır.

2- İSTENEN BELGELER

1-
Sosyal Güvenlik Denetmen Yardımcılığı Atama Tercih ve Bilgi Formu.

2- Hukuk Fakültesi mezunları için Avukatlık Ruhsatnamesi onaylı örneği, (Varsa)

3- Mal Bildirim Belgesi. (İmzalı ve kapalı zarf içerisinde) (EK-3)

4- Kamu Görevlileri Etik Sözleşmesi (Ek-4)

5- Askerlik durumu gösterir belge (Terhis belgesi, tecilli veya muaf olduklarını gösterir belge.)

* Atamaya esas diğer belgeler sınav başvurusu sırasında temin edildiğinden gerek duyulmamaktadır.

İlanen duyurulur.

İNSAN KAYNAKLARI DAİRE BAŞKANLIĞI
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.