Ondokuz Mayıs Üni. 4.B'li Sağlıkçı Alım İlanı

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezine sözleşmeli kamu personeli alımı için başvurular başladı.

Ondokuz Mayıs Üni. 4.B'li Sağlıkçı Alım İlanı

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezine sözleşmeli kamu personeli alımı için başvurular başladı.

 

12 Aralik itibariyla basvurulari baslatilan 10 hemsire alimi Ondokuz Mayis Üniversitesi Saglik Uygulama ve Arastirma Merkezi için  4/B (Sözlesmeli Personel statüsünde yapilacak. Basvurular ilan tarihinden itibaren 14 gün içerisinde tamamlanacak.Sözlesmeli Personel Çalistirilmasina Iliskin Esaslar çerçevesinde 657 Sayili Devlet Memurlari Kanunu 4/B sözlesmeli kamu personeli olarak istihdam edilmek üzere 10 sözlesmeli hemsire alinacagi belirtildi.

Alinacak personellerin Hemsirelik Fakültesi,  Saglik Bilimleri Fakültesi Hemsirelik Bölümü veya Hemsirelik Yüksekokulu 4 yillik lisans mezunu olmasi sarti araniyor.Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaslilik ayligi almiyor olmak. Daha önceden alim yapilan kurumda çalisirken kurum tarafindan is akdi fesih edilenlerle kendi istegi ile görevinden istifa edenlerin müracaatlari kabul edilmeyecektir.

Basvuru sartlari: Türkiye Cumhuriyeti Vatandasi olmak, Kamu haklarindan mahrum bulunmamak, 657 Sayili Kanunun 53'üncü madde hükümleri sakli kalmak kaydi ile görevini devamli yapmasina engel olabilecek vücut veya akil hastaligi ile engelli bulunmamak. Askerlikle iliskisi bulunmamak gerekiyor. Son 1  yil içerisinde sözlesmeli personel olarak istihdam edilenlerden, hizmet sözlesmesi esaslarina aykiri hareket etmesi nedeniyle kurumlarinca sözlesmelerinin feshedilmemis olmasi veya sözlesme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu karari ile belirlenen istisnalar hariç sözlesmesini tek tarafli feshetmemis olunmasi isteniyor.Basvurular 12 Aralik itibariyla basladi. 15 gün içerisinde tamamlanacak.

Gerekli belgeler: Nüfus cüzdani asli ve fotokopisi, Diploma veya mezuniyet belgesi asli ve fotokopisi, 2016 KPSS; P3 puanini gösteren belge, 1 adet resim ile birlikte Ondokuz Mayis Üniversitesi Personel Daire Baskanligina sahsen basvurulmasi gerekiyo
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması