Sağlık Market Uygulaması ile ilgili sektör temsilcileri bilgilendirildi

Sağlık Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Eyüp Gümüş Sağlık Market Uygulaması ile ilgili olarak sektörde faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşlarının (STK) yöneticileri ile görüştü.

Sağlık Market Uygulaması ile ilgili sektör temsilcileri bilgilendirildiSağlık Bakanlığı toplantı salonunda gerçekleşen görüşmede, Sağlık Market Uygulaması ile ilgili sektör temsilcileri bilgilendirildi. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Toplantıya, Tıbbi Cihaz Üretici ve Tedarikçiler Derneği (MASSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Akif Tolga Sözen, Ortopedi ve Omurga Cerrahisi Tıbbi Malzeme İmalatçıları, İthalatçıları ve İhracatçıları Derneği (ORDER) Yönetim Kurulu Başkanı Erkin Delikanlı, Tüm Tıbbi Cihaz Üretici ve Tedarikçi Dernekler Federasyonu (TÜMDEF)  Genel Başkanı Kemal Yaz, Sağlık Gereçleri Üreticileri ve Temsilcileri Derneği (SADER) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şengel, Türkiye Sağlık Endüstrisi İşverenler Sendikası (SEİS) Başkanı Metin Demir, Türkiye Sağlık Endüstrisi İşverenler Sendikası (SEİS) Başkan Yardımcısı L. Mete Özgürbüz, Türkiye Sağlık Endüstrisi İşverenler Sendikası (SEİS) Genel Sekreteri Av. Refika Eser, Kamu Hastaneleri Genel Müdürü Doç. Dr. Furkan Erol Karabekmez ve Sağlık Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanı Dr. Abdulvahit Sözüer katıldı. 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması