Kırkağaç Devlet Hastanesine Başhekim Ataması

Kırkağaç Devlet Hastanesinde 4 yıldan fazla bir süredir genel cerrah olarak çalışan Op. Dr. Yusuf Kılıç’ın çalıştığı hastaneye başhekim olarak atandığı açıklandı.

Kırkağaç Devlet Hastanesine Başhekim AtamasıBaşhekim Yusuf Kılıç, kendisini bu göreve layık gören yetkililere teşekkür ederek yüzlerini kara çıkarmayacağını, ilçenin sağlık hizmeti konusunda kısa, orta ve uzun vadeli planlar oluşturacaklarını söyledi.

Yusuf Kılıç kimdir?
Yusuf Kılıç 1981 yılında Soma'da doğdu. 1999’da Soma Linyit Lisesi’nden mezun oldu. 20002006 yılları arasında Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesinde eğitim gören Kılıç, 20062011 yılları arasında İstanbul Ok Meydanı Eğitim Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Asistanı ve 20112013 yılları arasında Şırnak Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı olarak hizmet verdi. Başhekim Yusuf Kılıç, 1 yıl da Medikal Park Hastanesinde çalıştıktan sonra 2014 yılında Kırkağaç Devlet Hastanesine atandı. Kılıç, evli ve bir çocuk babası.

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2018, 09:56YORUM EKLE
YORUMLAR
Başarılar
Başarılar - 9 ay Önce

Görevini en iyi şekilde yapacağından hiç şüphem yok Şırnakta birlikte çalıştığım dr umuz meslek hayatımda çalışmaktan keyif aldığım tek insan diyebilirim görevinde başarılar diliyorum.Çalışma arkadaşı olarak bizlere çalışmayı sevdirdi cerrahiyi sevdirdi herşey için teşekkür ediyorum tekrar...

SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması