Karlıova Devlet Hastanesinde Başhekim Değişikliği

Bingöl Karlıova Devlet Hastanesinde İç Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapan Uzm.Dr. Şakir Mehmet, Başhekimi olarak atandı.

Karlıova Devlet Hastanesinde Başhekim Değişikliği

Uzm. Dr. Şakir Mehmet, Başhekimlik ile beraber, alanı olan İç Hastalıkları (Dahiliye) bölümünde halka hizmet vermeye devam edeceğini belirtti.

ŞAKİR MEHMET KİMDİR?

1973 tarihinde Yunanistan Gümülcine’de doğan Mehmet, ilk, orta ve lise öğrenimini memleketi Gümülcine’de tamamladı. 2001 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi. 2009-2014 yılları arasında Yunanistan Evros Genel Üniversitesi Tıp Fakültesi Dahiliye ABD uzmanlık eğitimini bitirdi. 2015 yılın da, Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Dahiliye Ana Bilim dalı uzmanlık denkliği aldı. Evli ve bir çocuk babası olan Uzm. Dr. Şakir Mehmet, İlk görev yeri olan Çorum Özel Tanrıverdi Polikliniği’nin ardından, Çorum Konaklı Sağlık Ocağı, Çorum Oğuzlar Aile Sağlığı Merkezi, Yunanistan Evros Genel Üniversitesi Hastanesi ve Özel Gölcük Aile Konak Hastanesi’nde görev aldı. Son olarak Eylül 2015’te Karlıova Devlet Hastanesi’nde İç Hastalıkları Uzmanı olarak göreve başlayan Uzm.Dr. Şakir Mehmet Başhekim olarak atandı. 

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2018, 13:45YORUM EKLE
YORUMLAR
Karabük
Karabük - 7 ay Önce

Karabük'e sıra ne zaman gelecek

SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması