Hemşire ve eczacı alımı

Trakya Üniversitesi'nde istihdam edilmek üzere hemşire ve eczacı alımı yapılacağı belirtildi.

Hemşire ve eczacı alımı
24 Haziran 2016 Cuma 17:00

Trakya Üniversitesi'nde görevlendirilmek üzere sözleşmeli personel alımı yapılacaktır. Sözleşmeli personel statüsünde çalıştırılmak üzere KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle 1 adet Hemşire ve KPSS’ye girmiş olmak koşulu aranmayan 1 adet Eczacı alınacaktır.

Başvurular 17 Haziran - 1 Temmuz 2016 tarihleri arasında yapılacaktır.

 ARANANILAN KOŞULLAR

 

1- 657 Sayılı Kanun’un 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşımak,

 

2- Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak,

 

3- Nöbet usulü çalışmaya engel halinin bulunmaması,

 

4- Son 1 (bir) yıl içerisinde sözleşmeli personel olarak istihdam edilenlerden, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmemiş olması veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmesini tek taraflı feshetmemiş olmak.

 BAŞVURU ŞEKLİ YERİ, ZAMANI ve İSTENİLEN BELGELER

 

Adayların bu ilanın gazetede yayım tarihinden itibaren 15 gün içerisinde;

 

1- Nüfus cüzdanı fotokopisi,

 

2- Diploma veya çıkış belgelerinin fotokopisi,

 

3- 2014 KPSSP3 puanını gösteren belge ( Hemşireler için)

 

4- En az 1 yıl çalışmaya ilişkin belge (Eczacılar için) 5- 1 adet fotoğraf ile birlikte Trakya Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekmektedir.

 

(Başvuru / Beyan formu doldurtulacağından posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.)

 

Eczacı pozisyonu için KPSS Puanı aranmamakla birlikte başvuruda bulunan aday sayısının kadro sayısından fazla olması halinde alınacak Eczacı yazılı ve / veya sözlü sınav yoluyla belirlenecek olup, ayrıca duyurulacaktır.

 

KPSS (B) grubu puan sıralamasından sonra alınmaya hak kazanan asıl ve yedek adayların isimleri ile Eczacı adayları başvuru bitim tarihinden sonraki üç iş günü içerisinde www.trakya.edu.tr adresinde ilan edilecektir. Asıl kazananlardan süresi içerisinde istenilen belgeleri tamamlayarak teslim etmeyenlerin veya aranan şartları taşımadığı tespit edilenlerin yerine yedek adaylardan sırasıyla alım yapılacaktır.

 Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

 

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.