Hangi kurum kaç kişi alacak?

2018 yılında kamuya kaç memur alınacak? 2018'de kamuya 74 bin devlet memuru alınacak. Alımlarda başı Milli Eğitim Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı çekecek. Bu durumda personel dağılımları henüz belirlenmese de en çok alımın öğretmen ve sağlık personeli olacağını söyleyebiliriz.

Hangi kurum kaç kişi alacak?

2018 yılında kamuya kaç memur alınacak? 2018'de kamuya 74 bin devlet memuru alınacak. Alımlarda başı Milli Eğitim Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı çekecek. Bu durumda personel dağılımları henüz belirlenmese de en çok alımın öğretmen ve sağlık personeli olacağını söyleyebiliriz.. Orta Vadeli Program'a göre, 2018-2020 dönemini kapsayan dönemde 3.2 milyon kişiye istihdam yaratılması hedeflenirken, kamuya da alımlar devam edecek. 2018 yılında kamuya 74 bin personel alımı gerçekleştirilecek. Personel dağılımları henüz belirlenmese de alımlarda başı öğretmenler ve sağlık çalışanları çekecek. Bakan Ağbal, dağılımın Bütçe Kanunu'nun çıkmasından sonra belirleneceğini söyledi. Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, geçtiğimiz günlerde, "Bütçe geçtikten sonra Çalışma Bakanlığı, Maliye Bakanlığı ve Başbakanımız'ın da olduğu bir heyette, talebimizi sunacağız. 20 bine yakın öğretmeni de 2018 yılında inşallah eğitim ailemize katacağız" bilgisini paylaşmıştı. Sağlık Bakanı Ahmet Demircan ise "Personel açığımızı kapatmak için geçen seneye göre daha fazla alım olacak" demişti.

Devlet KPSS'siz binlerce memur alacak - Personel Sağlık

https://www.personelsaglikhaber.net/.../devlet-kpsssiz-binlerce-memur-alacak-h63773...17 Ağu 2016 - Hangi kurumlar lise mezunu alım yapacak? Sizde yazımızda verdiğimiz bilgilerden yararlanarak kaç alım yapılacak hangi kurumlar alım yapacak liste ... Tesisat, Torna Tesviye, Elektrik ve Kimya alanlarında 35 kişi alacak.

Kurumların memur alım sayıları - Personel Sağlık Personeli Haber ...

www.personelsaglikhaber.net/m/.../kurumlarin-memur-alim-sayilari-h64039.html

29 Ağu 2016 - Peki hangi kurum kaç personel alacak? Son olarak Sağlık Bakanlığına 20 bin özel harekata 10 bin kişi alınacağı açıklandı.Hangi devlet kurumu ...

Açıktan Atama Ile Memur Alacak Kurumlar 2016 ... - Personel Sağlık

www.personelsaglikhaber.net/index.php?...açıktan%20atama%20ile%20memur%20al...

Açıktan Atama Ile Memur Alacak Kurumlar 2016 Arama Sonuçları - Personel Gazete Sağlık ... Bakan Hangi Meslekten Kaç Kişinin Atama Beklediğini Bilmiyor!

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2017, 00:15YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması