2018 Yılı Haziran-Temmuz Dönemi İller Arası Yer Değiştirme Kurası.

2018 yılı Haziran-Temmuz dönemi iller arası yer değişikliğine dair ilan metni ve münhal kadrolar ilgili branş ve ünvanlar İl Sağlık Müdürlüklerinin WEB sitelerinde yayınlanmaktadır.

2018 Yılı Haziran-Temmuz Dönemi İller Arası Yer Değiştirme Kurası.Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri ve Yardımcı Sağlık Hizmetleri Sınıfı Harici Personelin Atama ve Yer Değiştirme Usul ve Esaslarına İlişkin Yönerge''nin 7. maddesi doğrultusunda, 657 sayılı sayılı Devlet Memurları Kanununun 4 üncü maddesinin A bendine göre istihdam edilen İl Sağlık Müdürlükleri ve Bağlı Birimlerinde görev yapan personelin 2018 yılı Haziran-Temmuz dönemi iller arası yer değişikliğine dair ilan metni ve münhal kadrolar ilgili branş ve ünvanlar İl Sağlık Müdürlüklerinin WEB sitelerinde yayınlanmaktadır.
 
YORUM EKLE
YORUMLAR
ismail yılmaz
ismail yılmaz - 9 ay Önce

İl sağlık Müdürlüklerinin WEP sayfalarında böyle bir yayın yok mahalesef

Ahmet ercan
Ahmet ercan - 9 ay Önce

Yanlis bilgi paylasiyorsunuz. Iller arasi yerdegisikligi kurasi yonetim hizmetleri genel mud.nun web sitesinde yayinlanir. Temmuz donemi basvurulari genelde haziranin 2.yarisindan sonra ilan edilir. Başvurular https://pbs.saglik.gov.tr adresinden alinir

Memur
Memur - 9 ay Önce

kendi kendinize heyecan yaratmayın .böyle bir duyuru yok.iller arası kura duyurusu bakanlığın sitesinden yapılır.İstanbul il içi kura var o da yine %95 i doktorlara.işinizi doğru düzgün yapın.

Lab. Tek.
Lab. Tek. - 9 ay Önce

Sağlık ve yardımcı sağlık personeli için ne zaman yayımlanacak bilgisi olan var mı? Laboratuvar teknisyenliği için Eskişehir açılır mı acaba yılladır açılmıyor..

Doktor
Doktor - 9 ay Önce

Haber yanlış başlıkta vermişler il içi olacaktı iller arası değil dikkat edin lütfen

sağlıkçı gardaş
sağlıkçı gardaş - 9 ay Önce

verdiğiniz haber yanlış. bazı il sağlık müdürlüklerinin sitelerinde il içi yer değiştirme ilanları yayınlanmış. bu birçok kişinin beklediği iller arası yer değiştirme kurası değil karıştırmayalım

Biraz etik olun
Biraz etik olun - 9 ay Önce

Hakaret yok küfür yok işinize gelmeyen yorumları yayınlamiyorsunuz.isinize geldiği gibi yazıp ciziyorsunuz biraz objektif olun.

serdar
serdar - 9 ay Önce

sağlık personeli için dönem tayini başvuru kura tarihleri nedir?bilginiz var mı?


SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması