Yeni Projeler İle Sarıyer!

Yeni Projeler İle Sarıyer!

Yeni Projeler İle Sarıyer!

Sarıyer şehir merkezine yakın bir o kadar da kirli havadan ve şehir karmaşasından uzaklaşmak için çok ideal bir seçim. İnsanlar çalıştıkları yerlere yakın mekânlar seçerek işe gidiş yolunda hem fazla enerji ve zaman harcamak istemiyorlar, hem de daha ferah alanlarda yaşam kalitelerini yükseltmek. Sarıyer konut projeleri ve Sarıyer villa projeleri bu tercihler doğrultusunda çok sayıda kişi tarafından rağbet görüyor ve ilerleyen dönemde bu taleplerin artacağı ve değerlerinin yükseleceği de ortaya çıkıyor.

Ayrıca Sarıyer butik çalışan firmalar için ofis projeleri kapsamında da talep görmeye başladı. Hem eşsiz manzarası, hem ulaşım kolaylığı ve nispeten diğer yerleşim/iş merkezlerine oranla daha az yoğun trafiğe sahip bir yer olarak her geçen gün değerini arttırıyor.

Sarıyer'in bu kadar rağbet görmesi aslında sadece proje kaynaklı değil, depreme dayanıklı zemini ve çok eski bir yerleşim bölgesi olması sebebiyle birçok kişinin tercih edeceği bir lokasyon. Yakınında bulunan Maslak'taki iş merkezlerinin ve değeri yüksek rezidansların etkisiyle de değer atışı yansıması yaşıyor. Aslında Sarıyer lokasyon olarak hem Avrupa yakasına hem de Anadolu yakasına yakınlığı sebebiyle de avantajlı konumda.Sarıyer'de yapımına başlanan ya da tamamlanmış olan Sarıyer konut projeleri ve Sarıyer villa projeleri birçok kişinin hayalini kurduğu özelliklere sahip. Sahile yakın bir yerleşim alanı olması da ayrıca tercih sebepleri arasında. Üstelik Sarıyer'de yaşamanın bir diğer güzel yanı da halen doğal ürünleri bulabileceğiniz halk pazarlarının oluşu, sağlıklı yaşam için gerekli temiz havanın ve rahatlıkla yürüyüş yapabileceğiniz, bisiklete binebileceğiniz mekanların bulunması. Tüm bunlar birleştiğinde ister yatırım amaçlı ister kullanım amaçlı satın alacağınız Sarıyer konut projeleri, Sarıyer villa projeleri sizlere değer kaybettirmeden, ayrıca birikiminizi en verimli şekilde değerlendirebileceğiniz bir imkan sunuyor.

Birçok gayrimenkul uzmanına göre Sarıyer değer artışında ivme kazanacak. Kazandığı bu ivme sayesinde yatırımlarınız katlanacak ve yeni yapılan veya bitmiş olan projelere yatırım yaptığınız için de içiniz rahat olacak.

 Sarıyer merkezindeki tarihi dokusuyla, sahile yakınlığı sebebiyle iyot kokusunun ferahlığı ile sizlerin yaşam kalitesini yükselterek yaşamanın keyfine varmanızı sağlayacak.

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2016, 13:26YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması