Yalova Vekil Ebe\hemşire Alım İlanı

Yalova Vekil Ebe\Hemşire Alım İlanı

Yalova Vekil Ebe\hemşire Alım İlanı
01 Şubat 2012 Çarşamba 14:23

 VEKİL EBE/HEMŞİRE ALIMI İLANI

 

 

                      İlimiz Armutlu Fıstıklı Sağlık Evinde istihdam edilmek üzere 1 vekil ebe/hemşire alımı yapılacaktır.

                      İlimizde boş bulunan Armutlu Fıstıklı Sağlık Evinde Devlet Memurları Kanunu’nun 86. maddesine binaen istihdam edilmek üzere üniversitelerin veya sağlık meslek liselerinin ebe/hemşire bölümünden mezun olup diplomasını almış ve genel şartları taşıyan kişilerin başvurabileceği 1 vekil ebe/hemşire alımı yapılacak olup müracaatlar 01-15 Şubat 2012 tarihleri arasında istenen belgelerle birlikte Armutlu Kaymakamlığına (Sağlık Grup Başkanlığı) yapılacaktır.

                      Müracaat için istenen belgeler;

 

1.Nüfus Cüzdanı veya onaylı örneği (18 yaşından küçükler için 657 Sayılı Kanun’un değişik 40 ıncı maddesinin ikinci fıkrası gereğince kaza-i rüşt kararı veya onaylı örneği).

2.Diploma asılları veya onaylı örnekleri, diplomaların düzenlenmemiş olması halinde öğrenim durumlarını belirtmek üzere ilgili kurumlarca usulüne göre verilecek ve daha sonra diploma ve örnekleriyle değiştirilecek belgeler.(Bu belgelerde diploma notu yoksa diploma notunu gösteren belge)

3.Başvuru tarihinden en fazla 1 ay önce cumhuriyet savcılığından alınmış sabıka kaydı

4.Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmadığını gösterir başvuru tarihinden en fazla 1 ay önce alınmış tek hekim raporu

5.6 (Altı) adet vesikalık fotoğraf

6.Mal Bildirim Beyannamesi (Doldurularak kapalı zarf içinde teslim edilecektir.)

7.İkametgâh Belgesi

8.Varsa KPSS sonuç belgesi

            SON BAŞVURU TARİHİ: 15.02.2012 Çarşamba Saat: 17:00

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.