Vekil Ebe Hemşireler İçin Dilekçe Örneği

 Vekil Ebe Hemşireler İçin Dilekçe Örneği
03 Kasım 2011 Perşembe 09:49

SAĞLIK BAKANLIĞI’NA

Sunulmak Üzere

………………………… İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ’NE

 

 

            ………… tarihinden itibaren …………………. İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı …………………….. Tabipliği emrinde vekil ebe/hemşire olarak görev yapmaktayım.

 

            02.11.2011 tarih ve 28103 sayılı Mükerrer Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren 663 sayılı Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlarının Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararnamenin Geçici 11 inci maddesinde: “Bu maddenin yayımı tarihinde Sağlık Bakanlığında 657 sayılı Kanunun 86ncı maddesine göre vekil ebe ve hemşire olarak en az bir yıldan beri çalışmakta olan ve anılan Kanunun 48 inci maddesinde belirtilen genel şartları taşıyanlardan bu maddenin yayımı tarihinden itibaren otuz gün içinde yazılı olarak başvuranlar, çalıştığı pozisyon unvanlarına göre, 657 sayılı Kanunun 4 üncü maddesinin (B) fıkrası kapsamında vizelenecek ebe ve hemşire unvanlı sözleşmeli personel pozisyonlarına geçirilir.” hükmüne yer verilmiştir.

 

            Bu itibarla, yukarıda yer verilen KHK hükmünde yer verilen şartları taşıdığımdan 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesi kapsamında unvanıma uygun sözleşmeli personel pozisyonuna geçirilmem hususunda gereğini saygılarımla arz ederim. ……/11/2011

 

 

 

Adres:                                                                                                                 Ad – Soyad

                                                                                                                                   İmza

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.