Vefat Eden Att Toprağa Verildi/foto

Kars’tan Erzurum’a hasta nakli sırasında

Vefat Eden Att Toprağa Verildi/foto
 Resim ve video aşağıdadır

Kars’tan Erzurum’a hasta nakli sırasında, dönüş yolunda şoför Kalip Çelekçi'nin hayatını kaybettiği kazada yaralanan hemşire Selma Kızğın (25), bugün Kars Devlet Hastanesi yoğun bakım ünitesinde hayatını kaybetti.
Selma hemşire için ikindi namazına müteakiben Kars Ehlibeyt Işıklı Camii'nde cenaze namazı kılındı. Ardından, 112 Acil Sağlık Hizmetleri binası önünde cenaze töreni düzenlendi. Törene; Kars Valisi Ahmet Kara, Belediye Başkanı Nevzat Bozkuş, İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, İl Sağlık Müdürü Dr. Fahri Sevinç ve Kars Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. İsmail Yıldız ile daire amirleri ve 112 çalışanlarının yanı sıra Selma hemşirenin akrabaları katıldı.


Törende, Selma hemşirenin mesai arkadaşları ve akrabaları göz yaşlarını tutamadı. Tören sonrası 112 Acil çalışanları ve Kars Valisi Ahmet Kara'nın yanı sıra diğer protokol üyeleri tabutu bir süre taşıdılar.
112 Acil Sağlık Hizmetleri binası önünde düzenlenen tören sonrası Selma hemşire, Kars Yeni Mahalle mezarlığında toprağa verildi.
Geçen hafta Perşembe günü, Kars’tan Erzurum’a hasta nakli yapan 112 Acil Ambulansı dönüşte kaza yapmış ve şoför Kalip Çelekçi olay yerinde hayatını kaybetmişti. Ambulansta bulunan Selma hemşire ise ağır yaralanmış ve yoğun bakıma kaldırılmıştı. CİHAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Haberler
Personel Sağlık
Personel Meb
Hemşire Forması