Uşak İli Aile Hekimliği Uygulamasında 26. Ek Yerleştirme

Uşak İli Aile Hekimliği Uygulamasında 26. Ek Yerleştirme

Uşak İli Aile Hekimliği Uygulamasında 26. Ek Yerleştirme
21 Mart 2015 Cumartesi 09:41

 

Uşak İli Aile Hekimliği Uygulamasında 26. Ek Yerleştirme

Uşak Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından İlimizde uygulanan ‘Aile Hekimliği Uygulaması’   kapsamında, 26. Ek Yerleştirme İşlemi; 25.03.2015 Çarşamba  günüsaat 09.00' da, Uşak Halk Sağlığı Müdürlüğü Halil Gedik Konferans Salonunda (Cumhuriyet Mah.1 Emlak Sok. No:39) Toplantı SalonundaAile Hekimliği Tercih ve Yerleştirme Komisyonu huzurunda yapılacaktır.

26. Ek Yerleştirme İşlemi başvuruları Halk Sağlığı Müdürlüğü Aile Hekimliği ve Toplum Sağlığı Hizmetleri Şube Müdürlüğüne şahsen müracaat edilecektir.


                                                    AİLE HEKİMLERİNİN DİKKATİNE!!!

25/01/2013 tarihli ve 28539 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren Aile Hekimliği Uygulama Yönetmeliğinin ‘Atamalarda ve Görevlendirmelerde Öncelik Sıralaması, Ölçütler ile Atama ve Nakillere İlişkin Esaslar’ başlıklı 15 inci maddesinin 5 inci fıkrası gereği; halen görev yaptığı aile hekimliği pozisyonunda fiilen bir yıl çalışmadan başka bir aile hekimliği pozisyonuna başvuramayacaktır. Bir yıllık fiili çalışma süresinin hesaplanmasında, hafta sonu, resmi tatil günleri ve yıllık izin kullanılan günler fiili çalışmadan sayılacak, ancak mazeret ve hastalık izinli geçirilen günler ise fiili çalışmadan sayılmayacaktır.  Başvuruların son günü itibariyle halen çalıştığı aile hekimliği pozisyonunda fiilen bir yıl çalışmayan aile hekimlerinin başvuruları ek yerleştirmeye dâhil edilmeyecektir.

25.03.2015 tarihinde yapılacak 26. Ek Yerleştirme Usul ve Esasları

26. Ek Yerleştirme Uygulama Takvimi

26. Ek Yerleştirmeye Esas Boş Aile Hekimliği Pozisyonu

Başvuru Belgeleri: 25/01/2013 tarihli ve 28539 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren Aile Hekimliği Uygulama Yönetmeliğinin ‘Atamalarda ve Görevlendirmelerde Öncelik Sıralaması, Ölçütler ile Atama ve Nakillere İlişkin Esaslar’ başlıklı 15 inci maddesinin ;

A-Bendine göre müracaat  edecek hekimler için istenen belgeler ,

B-Bendine göre müracaat  edecek hekimler için istenen belgeler,

C-Bendine göre müracaat  edecek hekimler için istenen belgeler,

D-Bendine göre Sağlık Bakanlığı Kurum ve Kuruluşları ile Diğer Kamu Kurum ve Kuruluşlarından  müracaat  edecek hekimler için istenen belgeler,

 

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.